کد خبر: ۱۶۴۵۱
اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان؛

آیین افتتاحیه شعبه صلح یاران در مرکز راهبردی تعالی خانواده شعبه شهرفاضل آباد

به مناسبت روز ملی خانواده به همت اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان، شعبه صلح یاران شورای حل اختلاف بخش کمالان در مرکز راهبردی تعالی خانواده افتتاح شد.
۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۷

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی؛حجت‌الاسلام محمد نودهی  مسئول مرکز راهبردی تعالی خانواده تبلیغات اسلامی گلستان گفت: خانواده مهم‌ترین رکن جامعه است و اگر این رکن متزلزل شود جامعه آسیب می بینید

آیین افتتاحیه شعبه صلح یاران در مرکز راهبردی تعالی خانواده شعبه شهرفاضل آباد

وی به نقش خانواده در تعالی جامعه اشاره کرد وگفت: ایجاد شبکه فعالین خانواده و جمعیت در استان جهت تحکیم بنیان خانواده به مدل مردمی هدف از راه‌اندازی  مرکز تعالی خانواده است.

مسئول مرکز راهبردی تعالی خانواده تبلیغات اسلامی گلستان اظهار کرد: توجه به اهمیت خانواده در تمدن اسلامی و نقش بی‌بدیل این نهاد مقدس در انتقال فرهنگ و عقاید به نسل‌ها و همچنین تأثیر شگرف سلامتی خانواده بر صحت روحی و روانی جامعه، ارائه الگویِ مطلوبِ خانواده تراز اسلامی، می‌تواند گام بزرگی در جهت رشد و تکامل جامعه باشد و بدین منظور مرکز تعالی خانواده در سازمان تبلیغات اسلامی گلستان ودر مناطق و بخش های مختلف این استان راه‌اندازی شده است.

وی گفت: اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان طبق منویات مقام معظم رهبری به دنبال ایجاد نمایندگی‌های مختلف مرکز راهبردی تعالی خانواده در استان می‌باشد که تاکنون این مرکز در شهرهای گرگان، علی‌آباد و فاضل‌آباد و بخش کمالان راه‌اندازی شده است.

آیین افتتاحیه شعبه صلح یاران در مرکز راهبردی تعالی خانواده شعبه شهرفاضل آباد

دراین آیین افتتاحیه:حجت الاسلام محمد نودهی مسئول مرکز راهبردی تعالی خانواده استان گلستان به همراه مسئولین شهرستانی، بخش دار و امام جعمه محترم شهر فاضل آباد حضور داشتند که در پایان به پنج نفر از مشاورین مرکز حکم صلح یاری داده شد.

ارسال نظر