کد خبر: ۱۶۵۵۵
حجت الاسلام نجیمی مطرح کرد:

مسجد محوری؛ از اقدامات خوب رییس جمهور شهید

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد: مسجد محوری از اقدامات خوب دولت شهید رییسی بود، این روند باید ادامه یابد و به سوی تعالی پیش رود.
۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۲

مسجد محوری؛ از اقدامات خوب رییس جمهور شهیدبه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام و المسلمین علیرضا نجیمی در گردهمایی طلایه داران تبلیغ با اشاره به نقش روحانیت در بالا بردن مشارکت در انتخابات اظهار کرد: در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری نیز این قشر وظیفه سنگینی برعهده داشتند تا برای شور انتخاباتی و بالا رفتن مشارکت تلاش کنند.

وی افزود: استان یزد با اشعار و نوحه سرایی‌های بی‌بدیل خود به جریان انقلاب کمک کردند، تولید اشعار مداحان در شأن اهل بیت (ع) انجام می‌شود، گفت: در کنار هر هیئت، روحانیون حضور دارند و مراقبت دارند تا از برخی کج‌روی‌ها دوری شود.

 مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: مسجد محوری از اقدامات خوب دولت شهید رییسی بود، این روند باید ادامه یابد و به سوی تعالی پیش رود.

نجیمی افزود: خوشبختانه هیئت‌های مذهبی دارالعباده یزد همراه هستند و مردم حسینیه ایران یزد همواره در راه ابا عبدالله الحسین (ع) همه داشته خود را عرضه کرده است و امیدواریم همچنان این حسینی بودن به درستی به همه جهانیان نشان داده شود. 

وی از اولین نامگذاری در کشور به نام مباهله در اداره کل تبلیغات اسلامی استان خبر داد و گفت: همه مبلغان دینی پای کار باشند تا سنت حسنه عید مباهله در همه نقاط استان یزد پرشور‌تر شده ادامه یابد.

نجیمی خاطر نشان کرد: از میدان همافر تا میدان امام رضا (ع) بیش از ۵۰ مسجد ما بسته است و یا امام جماعت غیرمعمم دارد، موظف هستیم کم کاری‌های این حوزه برطرف شود.

وی تصریح کرد: در حال حاضر ۲ هزار امام جماعت در استان یزد داریم اما همچنان اغلب مساجد حاشیه شهر یزد فاقد امام جماعت است که باید با برنامه این امر چاره‌اندیشی شود.

ارسال نظر