دسترسی سریع
کد خبر: ۲۵۳۲
۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۷
مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان:

مسائل منطقه باید توسط مردم حل و فصل شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان عنوان کرد: نسل جوانان باید درک کنند که آمریکا به‌عنوان دوست ملت های منطقه و مسلمانان نبوده و نخواهد بود و مسائل منطقه باید توسط مردم حل و فصل شود.
مسعود محمدی نویسنده

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان، حجت الاسلام برومند رازیانی مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان در گفت‌و‌گو با روابط عمومی با اشاره به سیاست‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی اظهار داشت: آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها اگر بتوانند نسل جوان ما را از آرمان‌های به‌حق، دور کرده و دشمن را دوست و دوست را دشمن معرفی کنند، در توطئه‌های خود علیه جهان اسلام موفق می‌شوند.

 

وی با اشاره به اینکه سه دهه گذشته منشاء هر جنگ، کشتار و اختلاف در منطقه، آمریکا و رژیم صهیونیستی بوده است، تاکید کرد: نسل جوانان باید درک کنند که آمریکا به‌عنوان دوست ملت های منطقه و مسلمانان نبوده و نخواهد بود و مسائل منطقه باید توسط مردم حل و فصل شود.

 

رازیانی افزود: رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) با یک نامگذاری هوشمندانه به نام روز قدس تمامی توطئه‌های دشمنان را خنثی و آنان را ناچار کرد که عقب نشینی کنند.

 

وی گفت: وحدت امت در دفاع از مسجدالاقصی از مهم‌ترین موضوعات جهان اسلام است و گر چه دشمنان ما در طول سال‌های اخیر تلاش کردند که موضوع فلسطین و قدس شریف را از عنوان مسأله و مشکل اول دنیای اسلام خارج کنند و یا حتی آن را به فراموشی بسپارند، اما در این راستا موفق نبوده‌اند.

 

مدیرکل‌تبلیغات اسلامی کردستان در پایان عنوان کرد: ما به وحدت نه به‌عنوان یک تاکتیک و نه به‌عنوان یک استراتژی؛ بلکه به‌عنوان یک باور و یک اعتقاد نگاه می‌کنیم.  

 

ماموستا جلال مرادی امام جمعه دیواندره در این مراسم معنوی ضمن تشریح تاریخچه فلسطین گفت: بیت‌المقدس قبله اول مسلمانان است و همه مسلمین به آن تعلق خاطر ویژه دارند، گفت: از سوی دیگر مسجدالاقصی نیز بالذات مسجد اول است و جایگاه خاصی دارد، بنابراین اطلاع مردم دنیا از اینکه چه اتفاقی بر سر قبله اول مسلمانان آمده است از اهمیت برخوردار است و از سوی دیگر بزرگداشت روزی به نام قدس منجر به وحدت میان مسلمین می‌شود.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار