دسترسی سریع
کد خبر: ۲۷۳۵
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۹
مدیر کل آموزش و سنجش حفظ سازمان دارالقرآن خبر داد:

مرحله اول هفدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک به حافظان قرآن کریم برگزار می‌شود

محمد رمضانی فرد از برگزاری مرحله اول هفدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک به حافظان قرآن کریم خبر داد.
مجید معافی نویسنده

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی؛ محمد رمضانی فرد «مدیر کل آموزش و سنجش حفظ سازمان دارالقرآن الکریم» در خصوص برگزاری مرحله اول آزمون هفدهمین دوره آزمون‌های طرح اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم گفت: مرحله اول دوره هفدهم روز جمعه ۲۳ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۰ الی ۱۲: ۳۰ برگزار می‌شود.

 وی گفت: محل برگزاری این آزمون در تهران، به صورت متمرکز و در دانشگاه امیرکبیر و در سایر استان‌ها نیز بر اساس حوزه امتحانی مشخص شده در کارت آزمون، برگزار می‌شود.

 رمضانی فرد در خصوص منبع این مرحله از آزمون گفت: در مرحله اول، از ترجمه‌های رایج قرآن کریم آزمون به عمل خواهد آمد.

 مدیر کل آموزش و سنجش حفظ سازمان دارالقرآن الکریم در ادامه اظهار کرد: زمان دریافت کارت آزمون تا روز پنجشنبه مورخ ۲۲ اردیبهشت ماه خواهد بود و از حافظان گرامی درخواست داریم تا زمان دریافت کارت آزمون خود را به ساعت و روز‌های پایانی موکول نکنند.

 وی همچنین ضمن تأکید بر مطالعه آیین نامه طرح ارزیابی گفت: لازم است حافظان گرامی آیین نامه را به دقت مطالعه نمایند تا در فرایند دوره با مشکل روبرو نشده و مطلع باشند که در چه مواردی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

 گفتنی است که آزمون‌های تخصصی طرح اعطای مدرک به حافظان قرآن کریم، مصوبه شماره ۵۷۳ شورای انقلاب فرهنگی بوده و توسط سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می‌شود.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار