دسترسی سریع
کد خبر: ۳۰۳۳
۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۹
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر:

جهاد تبیین خنثی‌کننده توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی است

حجت‌الاسلام طاهری در نشست دو روزه جهاد تبیین در اندیشه امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، جهاد تبیین را خنثی‌کننده توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری در این نشست اظهار داشت: تأثیرگذاری بر افکار عمومی، دچار ابهام نگه داشتن افکار و رها کردن اذهان مردم و به خصوص جوانان‌ها یکی از هدف‌های بزرگ دشمنان اسلام و ایران و انقلاب است که جهاد تبیین خنثی کننده این حرکت گمراه کننده‌ای که از هر طرف به سمت ملت ایران سرازیر است.

وی گفت: امروز میدان برای انتشار افکار باز است و می‌توانیم پاسخ به سئوالات و شبهات و شبهه‌پراکنی‌ها و افکار درست و صحیح را منتشر کنیم و می‌توانید در این زمینه به معنی واقعی کلمه جهاد کنید.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر با بیان اینکه بایستی حقایق را با منطق قوی و متقن و با عقلانیت کامل ، همراه با زینت عاطفه و عواطف انسانی و به کارگیری اخلاق منتشر کرد اضافه کرد: امروز همه ما با توجه به میزان سهم‌هایی که داریم باید در این میدان حرکت کنیم.

حجت‌الاسلام طاهری خطاب به طلاب گفت: حقایق جامعه و کشور و انقلاب خودتان را روایت کنید اگر شما انقلاب را روایت نکنید دشمن روایت می‌کند و دشمن هرجور دلش می‌خواهد دروغ می‌گوید و ۱۸۰ درجه خلاف واقع روایت می‌کند و جای ظالم و مظلوم را عوض می‌کند.

  نشست دو روزه جهاد تبیین در اندیشه حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) به همت اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر ۳ و ۴ خرداد ۱۴۰۱ در مدرسه علمیه امام خمینی بوشهر برگزار شد.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار