دسترسی سریع
کد خبر: ۳۱۴۲
۱۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۴
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بیجار خبر داد:

۱۵ مهد و پنج موسسه قرآنی در شهرستان فعالیت دارند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیجار گفت: خوشبختانه فضای دینی خوبی در شهر بیجار وجود دارد و در حال حاضر ۱۵ مهد و پنج موسسه قرآنی در این شهرستان مشغول اجرای فعالیت‌های دینی و قرآنی هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کردستان ،حجت‌الاسلام جلیل مختاری‌نیا، از فعالیت ۱۲ مهد  و پنج موسسه قرآنی به‌منظور آشنایی خردسالان با مفاهیم قرآنی در شهرستان بیجار خبر داد و اظهار کرد: از این تعداد، شش مرکز داخل شهر و شش مرکز در سطح روستاها و شهرهای بیجار فعال هستند.

وی افزود:خوشبختانه از فعالیت های قرانی استقبال بسیار خوبی صورت می‌گیرد و به طور میانگین در هر کلاس تعداد 30 دانش امور مشغول یادگیری مفاهیم قرآنی هستند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیجار از برگزاری آزمون‌های قرآن کریم خبر داد و بیان کرد: آزمون حفظ قرآن و سایر رشته‌های آموزشی نیز پس از اموزش لازم برگزار می شود و پس از قبولی، گواهینامه قبول شدگان به قرآن آموزان اهدا می‌شود.

حجت‌الاسلام مختاری‌نیا با اشاره به اجرای طرح آموزش قرآن کریم ویژه خردسالان طی امسال یادآور شد: کودکان چهار تا شش ساله بیجاری طی این دوره آموزشی ۶۶ ساعته در قالب ۳۳ جلسه آموزشی، در حوزه مباحث نظری و عملی، تحت آموزش‌های خاص قرآنی قرار گرفتند.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار