دسترسی سریع
کد خبر: ۳۸۹۱
۱۹ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۴
معاون تعلیم و تربیت سازمان دارالقرآن الکریم:

دوره مقدماتی طرح نهضت قرآنی نورالثقلین برگزار می‌شود

حجت الاسلام هادی مهدویان «معاون تعلیم و تربیت سازمان دارالقرآن الکریم» از برگزاری «دوره آموزشی ارتقاء و توانمندسازی مدیران و مربیان جلسات خانگی قرآن» که به تازگی ً به طرح نهضت قرآنی نورالثقلین اضافه شده است خبر داد.
مجید معافی نویسنده

دوره مقدماتی طرح نهضت قرآنی نورالثقلین برگزار می‌شود

به گزارش نهضت، حجت الاسلام هادی مهدویان - معاون تعلیم و تربیت سازمان دارالقرآن الکریم – طی گفتگویی با خبرنگار ما از برگزاری دوره آموزشی به منظور ارتقاء و توانمندسازی مدیران و مربیان جلسات خانگی قرآن که به تازگی ً به طرح نهضت قرآنی نورالثقلین اضافه شده است خبر داد.

وی افزود: با توجه به استقبال بسیار خوب مؤسسات قرآن و عترت، خانه‌های قرآن و مجموعه‌های طرح نورالثقلین در بحث جلسات خانگی قرآن، معاونت تعلیم و تربیت سازمان دارالقرآن الکریم، بار دیگر، دوره آموزشی به منظور ارتقاء و توانمندسازی مدیران و مربیان جلسات خانگی قرآن به طرح اضافه شده است.

معاون تعلیم و تربیت سازمان دارالقرآن الکریم گفت: این دوره آموزشی در سه محور قرآنی، تربیتی و مهارتی و با حضور اساتید برتر کشوری از ابتدای تیر تا پایان مرداد 1401 برگزار خواهد شد و قابل استفاده برای تمامی علاقمندان در این عرصه خواهد بود.

حجت الاسلام هادی مهدویان در پایان خبر داد: در حال حاضر 3500 مربی از سراسر کشور در سامانه نورالثقلین ثبت نام کردند که شرایط حضور و استفاده از این دوره برای همه آنها فراهم شده است.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار