دسترسی سریع
کد خبر: ۴۰۷۶
۱۹ تير ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۲
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان اعلام كرد:

برگزاري ۱۵۷ ویژه‌برنامه در دهه امامت و ولایت

حجت‌‌الاسلام رضا دیلمی گفت: ۱۵۷ ویژه برنامه در دهه امامت و ولایت در ۵ کارگروه تخصصی در سطح استان گلستان برگزار می شود.
به گزارش پايگاه خبري نهضت، حجت‌‌الاسلام رضا دیلمی در گفت‌و‌گو با خبرنگاران از برگزاری ۱۵۷ ویژه برنامه در دهه امامت و ولایت به همت نهضت اسلامی گلستان در سطح استان خبر داد و گفت: این برنامه‌ها در ۵ کارگروه تخصصی شامل روحانیون و مساجد، کارگروه مناطق تلفیقی، کارگروه بانوان و کارگروه رسانه و تشکل‌های دینی برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان بیان کرد: برگزاری دعای عرفه، برپایی نماز عید قربان، گردهمایی مبلغین و مسئولان هیئت‌های مذهبی، تبیین واقعه غدیر، برپایی ایستگاه خدمت، مسابقه خطبه غدیر، برپایی کاروان‌های شادی و نورافشانی، پویش تزئین سفره قربان و غدیر، عیادت از بیماران از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده در این ایام است.

وی، تجلیل از سادات محله را از دیگر برنامه‌های دهه امامت و ولایت برشمرد و بیان کرد: برپایی مسابقات فرهنگی و هنری در فضای مجازی، دیدار با خانواده شهدا(سادات)، تبیین گفتمان بصیرتی و معرفتی غدیر، برپایی شب شهر علوی و توزیع بسته‌های معیشتی در سطح استان‌ها از دیگر برنامه‌های دهه ولایت و امامت امسال در گلستان است.

حجت الاسلام دیلمی، برپایی اطعام‌دهی علوی به همت تشکل‌های دینی و هیئت‌های مذهبی را از دیگر برنامه‌های دهه امامت و ولایت برشمرد و گفت: یکی دیگر از برنامه‌های محوری ایام دهه ولایت برپایی مراسم شادی با عنوان در ۱۰ شب ۱۰ مسجد است که در سطح استان برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار