دسترسی سریع
کد خبر: ۴۳۱۱
۲۵ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۸
رئیس اداره تبلیغات اسلامی بیجار:

واقعه عظیم غدیر خم در بیجار بازسازي می‌شود

حجت‌الاسلام جلیل مختاری گفت: همزمان با عید سعید غدیر خم، اين واقعه بزرگ و تاریخی به همت اداره تبلیغات اسلامی در بیجار باز سازي می‌شود.
مسعود محمدی نویسنده

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان کردستان، حجت‌الاسلام جلیل مختاری نیا رئیس اداره تبلیغات اسلامی بیجار ضمن اشاره به بازسازی واقعه غدیردراین شهرستان اظهار داشت: در راستای تبیین بیشتر واقعه غدیر برای مردم و به همت تبلیغات اسلامی بیجار این واقعه با شکوه در روز عید غدیرخم در این شهرستان بازسازی می‌شود.

وی افزود: هدف از اجرای این برنامه آشنایی بیشتر نسل جوان با واقعه غدیر و مردمی کردن غدیر است و در بازسازی واقعه غدیر به دنبال گسترش معارف اسلامی در جامعه هستیم.

حجت‌الاسلام مختاری نیا تاکید کرد: مراسم جشن و بازخوانی واقعه غدیر با هدف تبیین و ترویج واقعه غدیر و همچنین معرفی امیر المومنین علی (ع) به‌عنوان الگوی کامل بشریت برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر بزرگداشت عید غدیر، گفت: برای فراموش نشدن این خاطره دینی و اساسی باید مراسم دهه ولایت و احیای غدیر را هرچه باشکوه تر زنده بداریم.

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان بیجار با بیان اینکه انقلاب اسلامی تداوم و استمرار غدیر است افزود: در دهه ولایت علاوه بر برنامه‌های تبیینی و محتوایی حول محور ولایت و امامت و تبیین ساختار ولایت فقیه که بر گرفته از غدیر است نسبت به بیان فضائل و مناقب امیرالمومنین(ع)، ترویج فرهنگ مواسات، اطعام، ایجاد فضای سالم نشاط و افزایش روحیه امید اهتمام ویژه‌ای بعمل آمده است.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار