دسترسی سریع
کد خبر: ۶۸۴۷
۰۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۰
حجت‌الاسلام محمدرضا شفیعی خبر داد

مهلت ثبت نام «پنجمین جشنواره بین المللی قرآن و عترت (ع)» تمدید شد

حجت‌الاسلام محمدرضا شفیعی، دبیر پنجمین جشنواره بین‌المللی قرآن و عترت (ع) مرکز خدمات حوزه‌های علمیه از تمدید زمان ثبت نام برای شرکت کنندگان این جشنواره تا ۱۵ آبان ۱۴۰۱ خبر داد.
مجید معافی نویسنده

مهلت ثبت نام «پنجمین جشنواره بین المللی قرآن و عترت (ع)» تمدید شد


به گزارش پایگاه خبری نهضت، حجت‌الاسلام محمدرضا شفیعی، دبیر پنجمین جشنواره بین‌المللی قرآن و عترت (ع) مرکز خدمات حوزه‌های علمیه  در گفتگو با خبرنگار ما از تمدید زمان ثبت نام برای شرکت کنندگان این جشنواره تا ۱۵ آبان۱۴۰۱ خبر داد و افزود:  اين جشنواره با مشاركت سازمان دارالقرآن  برگزار مي‌شود همچنين با توجه به محدودیت دسترسی به شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی در حوادث اخیر کشور و عدم دسترسی برخی از مخاطبین و شرکت کنندگان به سامانه‌های ثبت نام، و درخواست مکرر ستاد‌های استانی زمان ثبت نام جشنواره بین المللی قرآن و عترت (ع) مرکز خدمات حوزه‌های علمیه تا روز ۱۵ آبان ماه تمدید و علاقه‌مندان می‌توانند طبق زمان‌بندی اعلام شده در بخش مسابقه‌ای نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

به گفته حجت‌الاسلام شفیعی، پنجمین جشنواره بین‌المللی قرآن و عترت (ع) با هدف ارتقای سطح آگاهی و به روز رسانی دانش و معلومات قرآنی خانواده‌های طلاب، ویژه همسر و فرزندان، طلاب برادر و خواهر در مقاطع سنی مختلف و با رویکرد آموزش و مسابقه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

دبیر پنجمین جشنواره بین‌المللی قرآن و عترت تصریح کرد: بخش‌های آموزشی این جشنواره شامل « قرائت، ترتیل، حفظ و تدبر در مفاهیم قرآن کریم» به‌صورت حضوری و غیر حضوری است که در پایان به نفراتی که حائز حد نصاب نمرات لازم شوند، گواهینامه رسمی و معتبر از سازمان دارالقرآن الکریم اعطا می‌شود. همچنین بخش‌های مسابقه‌ای جشنواره شامل «قرائت، حفظ، ترتیل، تفسیر، صحیفه سجادیه، کتابخوانی و نقاشی» در مرحله استانی و کشوری است که در پایان به رتبه‌های برتر استانی جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد و افراد برگزیده در هر رشته نیز به مرحله کشوری راه پیدا خواهند کرد.

گفتني است، است که در نیمه شهریور ۱۴۰۱ مرحله ثبت نام پنجمین جشنواره بین‌المللی قرآن و عترت (ع) مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، با مشارکت سازمان دارالقرآن الکریم و نهاد‌های حوزوی، با حضور حجت الاسلام حریزاوی، رئیس سازمان دارالقرآن الکریم، سید رضا تقوی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان تهران و نمایندگان نهاد‌های حوزوی کشور آغاز و از تیزر این جشنواره رونمایی شد.

علاقمندان جهت شرکت در این جشنواره می‌توانند تا پایان روز یکشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۱جهت ثبت نام و براي کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنند.

مهلت ثبت نام «پنجمین جشنواره بین المللی قرآن و عترت (ع)» تمدید شد

ارسال نظر
پرطرفدار