دسترسی سریع
کد خبر: ۷۹۴۲
۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۲
نماینده بنیاد دِعبل خُزاعی گلستان خبر داد؛

آغاز فعالیت سامانه تبادل خدمات «بیرق» در گلستان

حمیدرضاگالشی از آغاز فعالیت سامانه تبادل خدمات «بیرق» با هدف توسعه خدمات مداحان و تشکل‌های دینی در این استان گلستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری نهضت، حمیدرضاگالشی، نماینده بنیاد دعبل خزاعی استان گلستان در گفت‌وگو با خبرنگاران ضمن اشاره به آغاز فعالیت سامانه تبادل خدمات «بیرق» در استان، اظهار کرد: این سامانه در راستای هم‌افزایی، توسعه و سهولت ارائه خدمات هدفمند به مداحان، ستایشگران اهل‌بیت، شعرای آیینی، هیئت‌های مذهبی و فعالان فرهنگی و هم‌افزایی و همگرایی این عزیزان برای اجرای هرچه بهتر برنامه‌های فرهنگی و مذهبی استان آغاز به کار کرده است.

وی با بیان اینکه فاز اول این سامانه الکترونیک، با ثبت‌نام مداحان و ستایشگران اهل‌بیت(ع) در استان آغاز و در مراحل بعدی سایر مخاطبین و گروه‌های هدف اضافه خواهند شد، گفت: ارائه خدمات بنیاد دِعبل خُزاعی به جامعه هدف، صرفا در قالب سامانه تبادل خدمات بیرق امکان پذیر بوده و مداحان و ستایشگران اهل‌بیت(ع) بعد از ثبت‌نام و اخذ تاییدات کانون مداحان و اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان در این سامانه از خدمات متنوع زیارتی و سیاحتی، فروشگاه، مشاوره حقوقی، تسهیلات، خدمات پزشکی و سایر خدمات، بهره‌مند خواهند شد.

گالشی افزود: مداحان و ستایشگران اهل بیت(ع) در استان می‌توانند برای ثبت‌نام در سامانه جامع تبادل خدمات به آدرس اینترنتی /https://beyraghkhadamat.ir مراجعه کنند.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار