دسترسی سریع
کد خبر: ۸۰۷۵
۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۶
توسط اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان؛

بیانیه محکومیت اقدام اتحادیه اروپا منتشر شد

اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان با صدور بیانیه‌ای، اقدام پارلمان اروپا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست آنچه که «سازمان‌های تروریستی» نامیده است را محکوم کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان با صدور بیانیه‌ای، اقدام پارلمان اروپا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست آنچه که «سازمان‌های تروریستی» نامیده است را محکوم کرد.

متن کامل بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز یک بار دیگر عناد و کینه‌ورزی دشمنان علیه نظام اسلامی نمایان شد. اقدام پارلمان اروپا که مدعی مبارزه با تروریسم است، علیه نهادی ضدتروریسم، از سر استیصال و ناکامی در حمایت و پشتیبانی از اغتشاشات اخیر در ایران است. مبارزه با گروه‌های تروریستی داخلی و خارجی از منافقین تا گروهک داعش در کارنامه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می‌درخشد که در این مسیر شهدای والامقامی همچون شهید سردار حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای گرانقدر مقاومت را تقدیم کرده‌است.

ملت‌های مسلمان و ستمدیده منطقه و آزادگان جهان در سال‌های اخیر شاهد اقدامات جدی و تعیین کننده جمهوری اسلامی ایران در مقابله با تروریسم وحشی، بوده‌اند و بر نقش ایران در سرکوب تروریسم در منطقه واقف هستند.

بدون تردید پیشنهاد قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست ساختگی و ریاکارانه گروه‌های تروریستی ناشی از تسلیم و تبعیت کورکورانه از سیاست‌های خصمانه آمریکا علیه انقلاب اسلامی و بیانگر وابستگی و سرسپردگی سران اروپایی به آمریکا و صهیونیسم جهانی است.

جبهه فرهنگی استان خوزستان، جامعه مساجد و شورای هیئات مذهبی، اجتماع بانوان انقلابی، جامعه واعظین و ستایشگران خوزستان ضمن محکومیت قاطع اقدام غیرقانونی پارلمان اروپا در پیشنهاد قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست خودساخته و بی اعتبار سازمان‌های تروریستی، اعلام می‌دارد نهاد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قلب آزادیخواهان جهان را فتح کرده و این بیانیه های ناشی از درماندگی غرب تاثیری در حرکت هوشمندانه تا آزادی قدس توسط سبزپوشان سپاه پاسداران نخواهد داشت.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار