دسترسی سریع
کد خبر: ۸۵۷۹
۰۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۲
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان البرز خبر داد:

اجرای ۴ هزار ویژه برنامه اعیاد شعبانیه در مساجد استان البرز

حجت الاسلام ولایی برحق با اشاره به اهمیت گرامیداشت ایام شعبانیه گفت: برنامه‌ریزی‌هاي لازم براي اجراي چهار هزار ویژه برنامه اعیاد شعبانیه با محوریت مساجد در نظر گرفته شده است.
عباس احمد وزیری نویسنده
 
اجرای ۴ هزار ویژه برنامه اعیاد شعبانیه در مساجد استان البرز
 
به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام ولایی برحق، مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز با اشاره به اهمیت بزرگداشت اعیاد شعبانیه و ضرورت همراهی تمام نهادها در راستای ترویج شعائر حسینی اظهار داشت: برنامه‌ریزی‌های لازم برای اجرای چهار هزار ویژه‌برنامه در اعیاد شعبانیه با محوریت مساجد استان البرز در نظر گرفته‌شده است.

وی بابیان اینکه هیئت‌های مذهبی برگرفته از مردم هستند و رویکرد مردمی آن‌ها یکی از مهم‌ترین دلایل رشد و رونق برنامه‌های هیئات است تصریح کرد: با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته، تمامی هیئت‌های مردمی، مساجد و مؤسسات فرهنگی برای گرامیداشت اعیاد شعبانیه اعلام آمادگی کرده‌اند و در این خصوص برنامه‌هایی را در دست اقدام دارند.

وی توضیح داد: ازجمله برنامه‌های محوری به مناسبت اعیاد شعبانیه، برپایی جشن فرشتگان در ۱۲ نقطه استان است که در قالب برپایی جشن تکلیف ویژه دانش آموزان دختران در سطح مصلاهای نماز جمعه باهدف تبيین امر نماز برپا می‌شود.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان البرز خاطرنشان کرد: هدف از برپایی این برنامه‌ها، ایجاد انسجام ملی، رشد انگیزه و نشاط در جامعه به‌ویژه در میان نسل نوجوان و جوان با رویکرد تبیین باورهای دینی و ایمانی است.

ارسال نظر
پرطرفدار