درپی درگذشت آیت الله‌العظمی صافی گلپایگانی؛

اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی پیام تسلیتی صادر کرد

تبریز- اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی درپی درگذشت آیت الله‌العظمی صافی گلپایگانی پیام تسلیتی صادر کرد.
۱۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۴

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی، اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی در پیامی درگذشت فقیه عالی‌مقام و مرجع بصیر، حضرت آیت الله آقای حاج شیخ لطف الله صافی گلپایگانی را تسلیت گفت.

در این پیام تسلیت آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انَّالِلَه وَاِنَّااِلَیْهِ رَاجِعُوْنَ

در طلیعه سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، عروج ملکوتی دانشمند و فقیه عالی قدر اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و ستاره تابناک علم و تقوا، جهان اسلام و قلوب شیعیان را آکنده از غم کرد.

حضرت آیت الله العظمی شیخ لطف الله صافی گلپایگانی یکی از فقهای آگاه و بیدار و از مراجع تقلید شیعیان بود که همواره خدمات گسترده‌ای به جهان اسلام ارائه کرده بود.

همراهی و پشتیبانی ایشان از نظام مقدس جمهوری اسلامی که از اولین روزهای شروع نهضت اسلامی با مواضع انقلابی و هوشمندانه خویش در کنار امامین انقلاب بود

ارتحال این فقیه وارسته را محضر حضرت بقیه الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) و مراجع عظام تقلید و جامعه روحانیت و خانواده ایشان تسلیت عرض نموده و برای این مرد بزرگ و استوانه علم و تقوا رحمت واسعه الهی و حشر با ائمه معصومین و برای بازماندگان صبر و اجر جزیل مسئلت داریم.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار