کد خبر: ۹۹۸
سرپرست معاونت آموزش و سنجش سازمان دارالقرآن:

«طرح ملی آموزش تفسیر ۲۰ سوره آخر قرآن» تا آخر بهمن تمدید شد

سرپرست معاونت آموزش و سنجش سازمان دارالقرآن الکریم از استقبال و تمدید «طرح ملی آموزش تفسیر ۲۰ سوره آخر قرآن کریم» تا پایان بهمن ۱۴۰۰ خبر داد.
۲۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۶

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حسین تقی پور «سرپرست معاونت آموزش و سنجش سازمان دارالقرآن الکریم» گفت: طرح ملی آموزش تفسیر ۲۰ سوره آخر قرآن کریم بابیان، تفسیر و آموزش حجت‌الاسلام استاد قرائتی و با مشارکت ۱۵۰۰۰ نفر از سراسر کشور از طریق سامانه ملی مجازی آموزش قرآن و عترت (ع) به آدرس lms.telavat.it در حال اجرا است.

وی گفت: آموزش‌های مذکور در قالب کلاسهای آنلاین بوده و با حضور حجت‌الاسلام بهشتی برگزار می‌شود.

سرپرست معاونت آموزش سازمان دارالقرآن الکریم با اشاره به استقبال حداکثری شرکت‌کنندگان در کلاسهای مذکور اظهار داشت: آزمون این طرح آموزشی روزهای ۲۸ و ۲۹ بهمن‌ماه و به‌صورت آنلاین برگزارشده و در پایان به نفرات برگزیده، گواهینامه معتبر از سوی سازمان دارالقرآن الکریم اعطا خواهد شد.

وی در خصوص این آزمون خاطرنشان کرد: این آزمون به‌صورت تستی و در قالب ۲۰ سؤال برای هر فرد و در مدت‌زمان ۲۰ دقیقه خواهد بود.

تقی پور گفت: همه مراکز قرآنی در استانها در فرایند جمع‌آوری اطلاعات و ثبت‌نام از علاقه‌مندان همکاری لازم را داشتند و این طرح آموزشی از دی‌ماه آغازشده و تا ۱۶ بهمن‌ماه ادامه داشت که به دلیل استقبال علاقه‌مندان، تمدیدشده و تا پایان بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت.

سرپرست معاونت آموزش سازمان دارالقرآن الکریم با اشاره محتوای آموزشی این دوره گفت: محتواهای آموزشی این طرح توسط سازمان دارالقرآن الکریم و بر اساس تفسیر نور استاد قرائتی تولیدشده است و شامل ۲۰ سوره آخر قرآن کریم و جز ۳۰ قرآن کریم خواهد بود.

وی در خاتمه اذعان کرد: در این طرح آموزشی، برای هر استان، یک جلسه جمع بندی و رفع اشکال به صورت آنلاین و با حضور با حضور اساتید آقایان بهشتی، نادی، میریحیی و افتخاریان نیز برگزار شده است.

لازم به ذکر است که این طرح آموزشی به صورت رایگان توسط سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می‌ شود.

ارسال نظر