دسترسی سریع
کد خبر: ۱۰۰۰۰
۳۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۵

یکصدویازدهمین جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی استان گلستان

یکصدویازدهمین جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی گلستان با محوریت برنامه‌ریزی برنامه‌های فرهنگی دهه امامت و ولایت در سالن اجتماعات شهید سلیمانی اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری نهضت، حجت‌الاسلام عباسعلی‌گرزین در این جلسه با بیان اینکه هدف ما برنامه‌ریزی برنامه‌های فرهنگی، تربیتی و تفریحی در دهه امامت و ولایت است، اظهار کرد: اهمیت مسئله برای همگان روشن است، لذا بحث تبلیغات محیطی بسیار مهم است و ما انتظار داریم هر یک از دستگاههای اجرایی و فرهنگی نسبت به تبلیغات این ایام کوشا باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان همچنین از برگزاری «میهمونی ۱۰ کیلومتری غدیر» در ایام دهه امامت و ولایت در استان خبر داد و گفت: این مراسم همزمان با عید غدیرخم از میدان مازندران تا میدان کریمی گرگان به همراه مراسم جشن و نشاط اجتماعی با حضور اقشار مهم مختلف مردم برگزار می‌شود.

وی با بیان‌اینکه موکب‌های برپایی مراسم جشن در تمامی شهرستان‌ها برپا خواهد شد، ادامه داد: طبق سنوات گذشته موکب‌های عزاداری در ایام اربعین در استان برپا شده بود و مورد استقبال مردم واقع شد، لذا ما سعی داریم از این فرصت استفاده کرده و با برپایی این موکب‌ها در ایام دهه امامت و ولایت شور و نشاط اجتماعی را به مردم عرضه کنیم.

در ادامه سید علی مهاجر، عید غدیر خم را عید بزرگ امامت دانست و گفت: دهه امامت و ولايت با هدف ايجاد فرصتی برای بيان حقيقت مسئله امامت، ولايت و ولايت فقيه در جامعه است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان ابراز کرد: در این دهه برنامه‌های جامعی درخور جامعه طراحی شده که زمینه شور و نشاط اجتماعی فراهم شود.

وی با بیان اینکه برنامه‌های دهه امامت و ولایت با رویکرد وحدت و همدلی باشد، تاکید کرد: استان گلستان از جمله استان‌های تلفیقی از مذاهب است و بهتر یکی از برنامه‌های فاخر عید غدیر در مناطق اهل سنت برگزار شود.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار