کد خبر: ۱۰۰۰۰

یکصدویازدهمین جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی استان گلستان

یکصدویازدهمین جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی گلستان با محوریت برنامه‌ریزی برنامه‌های فرهنگی دهه امامت و ولایت در سالن اجتماعات شهید سلیمانی اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.
۳۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۵
به گزارش پایگاه خبری نهضت، حجت‌الاسلام عباسعلی‌گرزین در این جلسه با بیان اینکه هدف ما برنامه‌ریزی برنامه‌های فرهنگی، تربیتی و تفریحی در دهه امامت و ولایت است، اظهار کرد: اهمیت مسئله برای همگان روشن است، لذا بحث تبلیغات محیطی بسیار مهم است و ما انتظار داریم هر یک از دستگاههای اجرایی و فرهنگی نسبت به تبلیغات این ایام کوشا باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان همچنین از برگزاری «میهمونی ۱۰ کیلومتری غدیر» در ایام دهه امامت و ولایت در استان خبر داد و گفت: این مراسم همزمان با عید غدیرخم از میدان مازندران تا میدان کریمی گرگان به همراه مراسم جشن و نشاط اجتماعی با حضور اقشار مهم مختلف مردم برگزار می‌شود.

وی با بیان‌اینکه موکب‌های برپایی مراسم جشن در تمامی شهرستان‌ها برپا خواهد شد، ادامه داد: طبق سنوات گذشته موکب‌های عزاداری در ایام اربعین در استان برپا شده بود و مورد استقبال مردم واقع شد، لذا ما سعی داریم از این فرصت استفاده کرده و با برپایی این موکب‌ها در ایام دهه امامت و ولایت شور و نشاط اجتماعی را به مردم عرضه کنیم.

در ادامه سید علی مهاجر، عید غدیر خم را عید بزرگ امامت دانست و گفت: دهه امامت و ولايت با هدف ايجاد فرصتی برای بيان حقيقت مسئله امامت، ولايت و ولايت فقيه در جامعه است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان ابراز کرد: در این دهه برنامه‌های جامعی درخور جامعه طراحی شده که زمینه شور و نشاط اجتماعی فراهم شود.

وی با بیان اینکه برنامه‌های دهه امامت و ولایت با رویکرد وحدت و همدلی باشد، تاکید کرد: استان گلستان از جمله استان‌های تلفیقی از مذاهب است و بهتر یکی از برنامه‌های فاخر عید غدیر در مناطق اهل سنت برگزار شود.

ارسال نظر