دسترسی سریع
کد خبر: ۱۰۰۲۷
۳۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۵
مسئول تشکل‌های مذهبی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی:

همایش استانی فعالان عرصه هیئت برگزار خواهد شد

مسئول تشکل‌های مذهبی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: امسال مراسم شهادت حضرت مسلم و جشن عید غدیر به صورت متفاوت‌تر از سال‌های گذشته برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، نشست هم اندیشی فعالان عرصه هیئت، شامگاه شنبه با حضور مدیران هیئات مذهبی و سرپرست اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی برگزار شد.

حجت الاسلام فراهانی در این نشست اظهار داشت: اولین مصوبه این نشست برگزاری مراسم شهادت حضرت مسلم (ع) بود که در تاریخ ۶ تیر، به صورت متفاوت نسبت به سال‌های گذشته و با تجمع هیئات، مداحان و عزاداران در مسجد سید‌های اراک برگزار خواهد شد.

وی در رابطه با دومین مصوبه این نشست افزود: امسال به مناسبت فرا رسیدن دهه ولایت و عید سعید غدیر، قرار شد با تلاش هیئت‌های مذهبی و مواکب فعال اراک، چند شب مراسم جشن و پذیرایی و برپایی غرفه‌های فرهنگی در مصلای بیت المقدس برگزار شود.

مسئول تشکل‌های مذهبی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در پایان خبر داد: برگزاری همایش استانی فعالان عرصه هیئت در تاریخ بیست و چهارم تیر برگزار خواهد شد.

در پایان این نشست نیز مشکلات و انتظارات هیئات مذهبی اراک برای ماه محرم، از زبان مسئولین هیئات با سرپرست کل اداره تبلیغات اسلامی مطرح شد.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار