دسترسی سریع
کد خبر: ۱۰۱۴۰
۰۴ تير ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۰

پیام تسلیت رئیس سازمان تبلیغات درپی درگذشت حجت‌الاسلام آشتیانی

حجت‌الاسلام والمسلمین محمَّد قمی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا آشتیانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی را به خانواده او تسلیت گفت.

پیام تسلیت رئیس سازمان تبلیغات درپی درگذشت حجت‌الاسلام آشتیانیبه گزارش روابط‌ عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، در پی رحلت حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا آشتیانی نمانیده مردم استان قم در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور به خانواده و دوستان این مرحوم تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم 
انا لله و انا الیه راجعون

رحلت استاد فاضل حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا آشتیانی موجب اندوه و تاسف بسیار شد.

فعالیت متمادی در عرصه‌های دینی و انقلابی و نمایندگی مردم شریف قم در مجلس شورای اسلامی، ایشان را که همواره ارتباط صمیماته و موثر با نسل جوان حوزه و دانشگاه داشتند از تدریس و تربیت شاگردان دور نکرد و سال‌های متمادی از عمر با برکت خود را صرف تالیف و تدوین اثر ارزش‌مند «تفسیر نمونه قرآن کریم» نمودند.

ایشان علاوه بر عضویت مسئولانه در جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، متواضعانه منشاء خدمات بی‌چشم‌داشتی در حوزه تبلیغ اسلامی و از پیشگامان و پیشکسوتان تبلیغات اسلامی در استان قم بودند. همچنین مشارکت ایشان در تأسیس جامعه ناصحین قم -در کنار دیگر اعمال، آثار و برکات ایشان- بی‌شک باقیات الصالحات محسوب خواهد شد؛ ان شالله تعالی.

از خداوند رحمان برای روح آن استاد ارج‌مند و فقید قبول خدمت، رحمت و علو درجات و برای شاگردان و همه بازماندگان محترم‌ش صبر و اجر مسئلت دارم.

محمد قمی

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار