دسترسی سریع
کد خبر: ۱۰۱۶۰
۰۶ تير ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۲
خانه عکاسان حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار می‌کند؛

دوره‌های تابستانه مدرسه عکاسی ایران

دوره‌های جدید آموزشی تابستانه مدرسه عکاسی ایران، با هدف حمایت از عکاسان و کشف استعداد‌های جوان و نوجوان؛ به همت خانه عکاسان حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

دوره‌های جدید آموزشی تابستانه مدرسه عکاسی ایرانبه گزارش روابط‌ عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، خانه عکاسان ایران با هدف تربیت نسل جدیدی از عکاسان جوان و نوجوان، ثبت‌نام دوره‌های آموزشی تابستانه مدرسه عکاسی ایران را با تخفیف ویژه آغاز کرد.

ثبت نام دوره‌های آموزشی تابستانه مدرسه عکاسی ایران با حضور اساتید مجرب، در دو بخش عکاسی پایه بزرگسالان و عکاسی پایه ویژه نوجوانان ویژه ۱۳ تا ۱۸ سال آغاز شد.

هدف شروع این کلاس‌ها شناسایی افراد مستعد و حمایت در جهت آغاز دوره‌های بلند مدت مدرسه عکاسی است.

در پایان این دوره‌ها، استعداد‌های جوان و نوجوان توسط اساتید دوره، شناسایی شده و برای دوره‌های بعدی از حمایت آموزش محور و مالی خانه عکاسان ایران در جهت ارتقای دانش و مهارت‌های عکاسی تا تولید مجموعه عکس بهره‌مند خواهند شد.

مهلت ثبت نام در این دوره از کلاس‌های آموزشی مدرسه عکاسی ایران، روز چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۲ خواهد بود. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره مدرسه عکاسی با شماره تماس ۰۹۰۳۲۷۹۲۴۰۷ تماس بگیرند.

هزینه این دوره آموزشی تابستانه مدرسه عکاسی ایران با احتساب تخفیف ویژه؛ در بخش عکاسی پایه یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و در بخش عکاسی پایه ویژه نوجوانان ۱۳ تا ۱۸ سال یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار