کد خبر: ۱۰۱۷۳

کارگاه آموزشی ویژه مدیران موسسات قرآنی برگزار شد

کارگاه آموزشی توانمندسازی و ارتقای سطح آموزشی ویژه مدیران موسسات قرآن و عترت گلستان (ع) با حضور حسین بهبودی مدیرکل توسعه و مشارکت‌های سازمان دارالقرآن الکریم در سالن اجتماعات شهید سلیمانی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان برگزار شد.
۱۰ تير ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۹

به گزارش پایگاه خبری نهضت حسین بهبودی مدیر کل توسعه و مشارکت‌های سازمان دارالقرآن الکریم در حاشیه این جلسه در گفتگو با روابط عمومی این اداره کل اظهار کرد: دوره توانمندسازی و ارتقای سطح آموزشی مربیان قرآن، عترت (ع) با حضور ۵۰ مربی قرآن با هدف توانمندسازی مربیان قرآنی با مسائل روز و توسعه فرهنگ قرآنی برگزار شد.

مدیرکل توسعه و مشارکت‌های سازمان دارالقرآن الکریم با بیان اینکه برگزاری کارگاه توانمندسازی مربیان زمینه‌ای برای تقویت انگیزه قرآنی در مربیان خواهد شد، افزود: در این کارگاه آسیب‌هایی که طی دو دهه گذشته بر فعالیت‌های قرآنی وارد شد مورد بررسی قرار گرفت و قوانین و مقررات حاکی بر ثبت مؤسسات قرآنی و ایجاد ارتباط با دستگاه‌های ذی ربط آموزش داده شد.

مدیر کل توسعه و مشارکت‌های سازمان دارالقرآن الکریم گفت: امروز متاسفانه آسیب‌های اجتماعی به زندگی‌ها وارد شده و اگر ما مربیان، قرآن را به زندگی وارد کنیم آنگاه با آسیب‌های اجتماعی مواجه نمی‌شویم.

وی تاکید کرد: یکی از راه‌های مهم ورود قرآن کریم به بطن زندگی، توانمندسازی مربیان و جذب نوجوانان و جوانان است.

 

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار