دسترسی سریع
کد خبر: ۱۰۳۳۲
۱۷ تير ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۸
حجت الاسلام و المسلمین اخوان صباغ؛

حرکت پرشور مردم خوزستان در عیدغدیر ستودنی است

مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان با انتشار بیانیه‌ای از حرکت پرشور مردم خوزستان در اطعام یک میلیون نفری ضیافت علوی و جشن کیلومتری اهواز تقدیر و تشکر کرد.

متن بیانیه بدین شرح است.

مردم عزیز خوزستان، حماسه بیاد ماندنی حضور با صلابت و پرشور شما در بزرگداشت دهه امامت و ولایت، برگ زرین دیگری بر افتخارات شما مردم انقلابی و ولایی افزود، یک بار دیگر شناخت و اعتقاد خود نسبت به جایگاه ولایت و امامت را بر همه‌ی جهانیان نشان دادید، به اثبات رساندید که می‌شود با تکیه بر شما مردم عزیز کار‌های بزرگی را تا نقطه‌ی مطلوب پیمود.  
از پخت یک میلیون پرس غذای متبرک علوی و توزیع بین مستمندان و نیازمندان تا مراسم‌های بزرگ کیلومتری از اهواز تا دیگر شهرستان‌های استان خوزستان همه و همه گواهی روشن بر دلدادگی مردم نجیب ایران به ولایت اسدالله الغالب علی بن ابیطالب است.
اینجانب ضمن خشوع به درگاه خداوند حی سبحان، سپاس و تحسین خود را به پیشگاه شما تقدیم می‌کنم.
بر خود لازم می‌دانم از حضور خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، ایثارگران، شورا‌های هیئات مذهبی، خادمین مواکب، مساجد، بسیجیان قهرمان، روحانیت و سادات جلیل القدر، ائمه جمعه و جماعات، خیرین بزرگوار، مسئولین استانی و شهرستانی، نیرو‌های نظامی وانتظامی، عشایر سختکوش و زحمتکش، شورا‌های اسلامی شهر و روستا، شهرداران، کسبه و بازاریان، فرهنگیان، دانشجویان، دانش آموزان و بویژه عوامل اجرایی ویژه برنامه ضیافت علوی و مهمونی کیلومتری تقدیر و تشکر نمایم.
والسلام علیکم و رحمه ا.. و برکاته
مهدی اخوان صباغ

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار