طی بیانیه‌ای از سوی اداره کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان؛

حمله تروریستی به کلانتری ۱۶ زاهدان محکوم شد

اداره‌کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان در بیانیه‌ای حادثه تروریستی کلانتری ۱۶ زاهدان را محکوم کرد.
۱۸ تير ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۹

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان، در پی اقدام تروریستی صبح روز گذشته یک گروه تروریستی در زاهدان که منجر به شهادت دو تن از پرسنل خدوم نیروی انتظامی شد اداره‌کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان بیانیه‌ای صادر کرد.
در متن این بیانیه آمده است‌: در وقایع تلخ چندین ماه گذشته سیستان وبلوچستان دست دشمن به روشنی در آن‌ها دیده می‌شود، این در حالیست که با وحدت و اخوت شیعه و سنی در این خطه دشمنان آرزوی برادرکشی در سیستان وبلوچستان که پایتخت وحدت ایران اسلامی است را به گور خواهد برد.
در این راستا دشمن سالهاست که در پی ایجاد شکاف در جوامع بویژه جوامع دینی است.
علیرغم اقدامات خوب نظام اسلامی در احقاق حقوق تضییع شده در وقایع تلخ چندین ماه گذشته زاهدان، هنوز برخی گروهک‌ها و افراد خارج نشین و حتی برخی از کشورها، به دنبال تحریک مردم بوده و بدون اعتنا به امنیت و آرامش مردم، به ناحق، نظام اسلامی را مورد هتک و تهمت قرار می‌دهند.
اداره کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان، ضمن محکوم کردن این چنین اقدامات، اعلام می‌دارد مردم شیعه و سنی این خطه پهناور از کشور عزیزمان ایران با هم وحدت و اخوت داشته و این اقدامات همیشه ازسوی علما، محکوم شده است.
در ادامه ضمن آرزوی صبر برای خانواده شهدای این واقعه و شفای عاجل مجروحان، خواستار بررسی دقیق و برخورد قاطع با عوامل این‌گونه حوادث هستیم.

ارسال نظر