دسترسی سریع
کد خبر: ۱۰۴۳۲
۲۵ تير ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۸

حمایت دارالقرآن کریم از محتوا‌های تولیدی در حوزه قرآنی

رئیس سازمان دارالقرآن کریم از پشتیبانی محتوا‌ها و طراحی‌های قرآنی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی؛ علی تقی‌زاده، رئیس سازمان دارالقرآن کریم در دوره توانمندسازی فعالان قرآنی چهارمحال و بختیاری در مشهد مقدس با محوریت جهاد تبیین با تاکید بر اینکه پیروزی جبهه حق وعده قطعی خداست گفت: خود مؤمنین با گرفتار شدن در خطای محاسباتی باعث شده اند که جبهه حق در نقاط انتهایی دچار مشکل شود.
وی با اشاره به آیات سوره مائده و ماجرای حضرت موسی که بعد از پیروزی به سرزمین مقدس وارد نشدند و در آخرین قدم در امتحان الهی شکست خوردند تصریح کرد: جامعه ایمانی هم باید با مراقبت از قدم‌های آخر در راس قله تلاش نماید دچار خطای محاسباتی نشود و صحنه اصلی در جنگ شناختی که دشمن ایجاد کرده است رها نشود چراکه بسیاری از انقلاب‌های مؤمنین در همین نقطه ثمردهی دچار مشکل شده است
 رئیس سازمان دارالقرآن کریم افزود: در شرایط کنونی جامعه باید با ایستادن پای کار نظام، ولی الهی را همراهی کنیم و با دیدن صحنه واقعی و جهاد امید نکات مثبت را در جامعه نشر دهیم تا دچار سیاه‌نمایی نشویم.
علی تقی زاده خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه جامعه در فقر قرآنی و بی‌سوادی قرآنی به سر می‌برد با پررنگ شدن موضوع عفاف و حجاب مردم راه را گم کرده‌اند، چون تدبیر عمیق در آیات قرآن صورت نگرفته است.
وی با اشاره به تکرار ۱۰ باره ماجرای خلقت آدم و تمرد ابلیس در قرآن یادآور شد: شیطان تلاش می‌کند با وسوسه انسان‌ها را اغوا کند و اغوا بعنوان یک خطای محاسباتی یعنی پیش رفتن به سمت لختی و عریانی و تغییر دادن دغدغه مردم و انحراف از مقصد اصلی است.
رئیس سازمان دارالقرآن آغاز عریانی جامعه را بلافاصله بعد از خوردن میوه ممنوعه و تمرد دانست و گفت: آندلسی‌کردن جامعه جمهوری اسلامی در دستور کار غرب است آن چنان که دشمن با پررنگ کردن فضای جنسی در آندلس باعث سقوط آن شد در ایران هم گام به گام جلو آمده است تا این فضا را در جامعه عرف کند و این یک هشدار جدی است که اقدام جدی برای مقابله با آن انجام نشده است 
تقی زاده به تظاهرابلیس‌صفتان برای اقامه آزادی و حقوق بشر اشاره و تشریح کرد: برای جبران مشکل در نقطه راهبردی باید با پرداختن به مفاهیم قرآنی در جهاد تبیین و جنگ پیچیده فرهنگی و بحران اجتماعی که شبیه جنگ احزاب است ثابت‌قدم ماند چرا که این مسیر حق در تیررس دشمن است و برای آن هزینه می‌کند.
وی افزود: با توجه به عملیات گسترده دشمن در فضای رسانه سازمان دارالقرآن کریم از محتوا‌ها و طراحی‌های قرآنی حمایت و پشتیبانی می‌کند.
رئیس سازمان دارالقرآن بر ارائه قرآن به مردم و قیام الله برای اثرگذاری در این مسیر تاکید کرد و گفت: باید تمام تلاش‌ها و حرکات زندگی مملو از خدمت باشد.  

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار