دسترسی سریع
کد خبر: ۱۰۵۷۴
۲۹ تير ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۴
همزمان با ایام محرم صورت گرفت؛

برگزاری همایش تبیینی هیئت‌های بانوان شهرستان تبریز

همایش تبیینی هیئت‌های بانوان شهرستان تبریز برای برگزاری منسجم و هدفمند مراسم و برنامه‌های ماه محرم الحرام بهره گیری از بستر تبیینی این ایام برای مقابله با هجمه‌های فرهنگی به ویژه در حوزه حجاب و عفاف برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، همایش تبیینی هیئت‌های بانوان شهرستان تبریز همزمان با ایام محرم الحرام با حضور بیش از ۵۰۰ نفر از اعضای هیئات مذهبی و مداحان اهل بیت علیهم السلام و به منظور تبینن نقش موثر بانوان در انتقال پیام‌های نهضت حسینی، قیام کربلا و آرمان‌های انقلاب اسلامی برگزار شد.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تبریز در حاشیه این همایش با اشاره به نقش کلیدی بانوان در ترویج و اشاعه سبک زندگی اسلامی گفت: در نگاه اسلام زن به عنوان محور تحکیم و آرامبخش خانواده محسوب می‌شود چرا که ارج نهادن به مقام بی بدیل زن مقدمه و لازمه تربیت صحیح نسل‌های آینده و سعادت جامعه خواهد شد.

حجت الاسلام مظفر رجب زاده خاطر نشان شد: بی‌حجابی و عفت زدایی ار جامعه ایرانی اسلامی توطئه سازمان‌یافته غرب است تا از این طریق فرهنگ دینی و هویت اصیل زنان ما را زیر سوال ببرند و مقابله با این هجمه گسترده فرهنگی، تبیین‌گری در حوزه حجاب و عفاف را می‌طلبد و نقش هیئت‌های بانوان در این زمینه بسیار مهم است.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار