کد خبر: ۱۰۶۱۷

سومین شماره ماهنامه سوره منتشر شد

سومین شماره ماهنامه سوره با تیتر «سرگذشت سرکوب روسری» منتشر شد.
۰۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۳

به گزارش روابط‌ عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، سومین شماره ماهنامه سوره به سردبیری سیدعلی سیدان و با تیتر سرگذشت سرکوب روسری منتشر شد.

در این شماره می‌خوانید:

انقلاب اسلامی روحی در کالبد هیأت، نگاهی به تجربه تأسیس «هیأت رزمندگان اسلام» دیپلماتی که خلقیات‌نویس شد، روایتی در باب تحقیر مردم ایران که پای ثابت گفتار روشنفکران متجددمآب ایرانی است.

سومین شماره ماهنامه سوره منتشر شد

سرگذشت سرکوب روسری، روایتی از تجربه «رنج حجاب» در فضای فرهنگی و سیاسی پهلوی دوم شیخ زمان‌آگاه، نحوۀ حضور شیخ فضل‌الله نوری در صحنۀ مشروطه چگونه بود؟  فرم سنگر است، ایده‌هایی برای پیوند هیأت و هنر مداحی؛ بنای سیاست بر محبت، میزگردی درباره فرم «مداحی سیاسی» شبیه‌خوانی یاواقع‌گرایی؟ جستاری در امکان‌های پرداختن به امامان معصوم در سینما و تلوزیون از «اکل میته» تا هم‌آغوشی با سکولاریسم، گزارشی از گفت‌وگوی دوره‌های پیشین ماهنامه سوره با نصیری.

برای خرید سومین شماره ماهنامه سوره (به مدت یک هفته) می‌توانید به صفحات ماهنامه سوره در اینستاگرام و پیام‌رسان‌های بله، ایتا، تلگرام و روبیکا پیام بدهید. سومین شماره ماهنامه سوره با سردبیری سیدعلی سیدان در ۱۱۲ صفحه از هفته آینده در کیوسک‌های مطبوعاتی و کتابفروشی‌های سراسر کشور قابل تهیه است.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار