کد خبر: ۱۰۶۴۸
دبیر ستاد ملی نذرواره حسینی گلستان خبر داد:

اجتماع ۱۰ هزار نفری تاسوعا در گرگان

ابوالفضل بخشیانی از برگزاری اجتماع ۱۰ هزار نفری تاسوعا در گرگان خبر داد و گفت: این مراسم با حضور خانواده شهدا، ایثار گران، هیئت‌های مذهبی و مردم ولایت مدار گرگان برگزار می‌شود.
۰۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۷

 

 

به گزارش پایگاه خبری نهضت، ابوالفضل بخشیانی در گفتگو با خبرنگاران از برگزاری اجتماع ۱۰ هزار نفری تاسوعا حسینی خبر داد و اظهار کرد: این مراسم همچون سال‌های گذشته با حضور خانواده شهدا، ایثار گران، هیئت‌های مذهبی و مردم ولایت مدار گرگان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این مراسم در بعد از ظهر روز تاسوعا، برگزار می‌شود، افزود: اجتماع بزرگ ۱۰ هزار نفری خانوادگی با سخنرانی حجت الاسلام گرزین مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان و مداح کشوری حاج مهدی منصوری در خیابان شهید بهشتی گرگان برپا می‌شود.

دبیر ستاد ملی نذرواره حسینی گلستان با اشاره به اینکه در این مراسم به یاد ۷۲ شهید کربلا ۷۲ دیگ اطعام حسینی طبخ می‌شود، گفت: با طبخ این مقدار غذا ۱۰ هزار پرس نذری حسینی در بین عزاداران توزیع خواهد شد.

وی یادآور شد: این مراسم به همت قرارگاه فرهنگی و اجتماعی شهرستان گرگان و با حمایت فرمانداری، بخشداری مرکزی، شهرداری، شورای شهر، سپاه ناحیه گرگان، اوقاف و امور خیریه، سازمان تبلیغات اسلامی، سازمان فرهنگی و اجتماعی، هیئت مهدویون و ۱۸ روستا در شهرستان گرگان برگزار می‌شود.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار