کد خبر: ۱۰۷۳۶
دو محصول خانواده سينمايی سازمان تبليغات اسلامی مسافر هند شدند

راه‌یابی «وداع با اسلحه» و «بعد از نیمه شب» به جشنواره کرالا

مستند «وداع با اسلحه» توليد سفير فيلم و فیلم کوتاه «بعد از نیمه شب» از تولیدات باشگاه فیلم سوره به پانزدهمین جشنواره بین‌المللی کرالای هند راه یافتند.
۰۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۹

راه‌یابی «وداع با اسلحه» و «بعد از نیمه شب» به جشنواره کرالای هندبه گزارش روابط‌عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، فیلم مستند «وداع با اسلحه» به کارگردانی امیرحسین کاربخش و تهیه‌کنندگی علیرضا منتظری از تولیدات مرکز سفیرفیلم و فیلم کوتاه «بعد از نیمه شب» به کارگردانی محمد باقری و تهیه‌کنندگی محمدهادی آقاجانی از تولیدات باشگاه فیلم سوره در پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های مستند و کوتاه کرالای هند به نمایش در می‌آیند.

این جشنواره ۴ تا ۹ آگوست برابر با ۱۳ تا ۱۸ مردادماه در شهر کرالای هند برگزار می‌شود.

«وداع با اسلحه» روایت صلح فلسطین و اسرائیل است که رهبران آن‌ها بعد از ۴۵ سال مبارزه و درگیری به این نتیجه می‌رسند که برای آزادی، صلح بهتر از مبارزه است!

«بعد از نیمه شب» نیز راوی قصاص و از خود گذشتگی یک مادر به عنوان ولی دم است.

جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کوتاه و مستند کرالا (IDSFFK) طی سال‌ها به پلتفرم کلیدی برای فیلمسازی غیرداستانی در این کشور تبدیل شده و هدف این جشنواره ترسیم و انعکاس ماهیت انفجاری رسانه در جنبه‌های مختلف خلاقیت و مقاومت آن و اطمینان از مشارکت حرفه‌ای‌های سینما و مخاطبان در برنامه‌هایی است که برای برانگیختن گفتگو‌ها و بحث‌ها طراحی شده‌اند.

پخش بین‌الملل هر ۲ اثر برعهده مرکز بین‌الملل سوره است.

اخبار مرتبط
ارسال نظر