در پیام مدیر کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان مطرح شد؛

کار خبرنگاری همان رسالت حضرت زینب (س) است

مدیر کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان، گفت: کار خبرنگاری همان کار و رسالت حضرت زینب (ع) بعد از واقعه کربلا است.
۱۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۶

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی جهانشاهی مدیر کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان به مناسبت روز خبرنگار با صدور پیامی روزخبر نگار را به تمامی اصحاب رسانی در رسانه های مختلف جمعی و گروهی تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ

17 مرداد ماه هر سال که به نام  روز خبرنگار نامگذاری شده است، روز تکریم آگاهی و آگاهی بخشی و یادآور رشادت، جسارت و شجاعت شهیدان خبرنگار به خصوص شهید «محمود صارمی» است.

رسالت و کار خبرنگار، همان رسالت و کار حضرت زینب(س) بعد از واقعه کربلا است و فعالان این عرصه نباید کار خود را بیهوده و بی اثر انگارند.

کار خبرنگاری کاری بسیار سخت و حساس است فعالان این عرصه باید مراقبت ها و حساسیت های لازم در زمینه کاری خود را داشته و براساس توصیه های قرآن کریم و بزرگان و در چهارچوب دین و قوانین گام بردارند.

خبرنگاران به راستی نماد تعهد، وظیفه شناسی، دلسوزی، آگاهی بخشی و مطالبه گری هستند که حتی جانشان را برای روشنی بخشی و عینیت بخشیدن به «نون والقلم مایسطرون» در طبق اخلاص گذاشته‌اند.

بدینوسیله هفدهم مرداد را به همه خبرنگاران تبریک و تهنیت عرض کرده و برای فعالان این عرصه موفقیت و سربلندی در انجام وظایف خطیرشان را آرزومندم.

مصطفی جهانشاهی

مدیر کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان

ارسال نظر