کد خبر: ۱۰۸۲۸

درخشش خادمان هیئت‌های مذهبی قم در مهرواره هوای نو

خادمان هیئت‌های مذهبی استان قم ۱۶ رتبه «برگزیده» و «شایسته تقدیر» دومین دوره مهرواره هوای نو را از آن خود کردند.
۱۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۰

درخشش خادمان هیأت‌های مذهبی قم در مهرواره هوای نوبه گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، مراسم اختتامیه دومین مهرواره هوای نو با حضور مسئولان کشوری و فرهنگی و پیرغلامان سیدالشهدا (ع) در تالار وحدت برگزار شد و برگزیدگان چهار بخش تولیدات هیأت، نهاد هیأت، فراهیأت و ارکان هیأت و ۶۸ رشته معرفی شدند.

در این مهرواره که برترین‌ها در دو بخش «برگزیده» و «شایسته تقدیر» انتخاب شدند، خادمان هیأت‌های مذهبی استان قم ۱۶ رتبه این رویداد را از آن خود کردند.

در بخش تولیدات هیأت، دکور ماه مبارک رمضان هیأت فاطمیون قم در رشته تولیدات فضاسازی محیطی، هیأت محبین اهل بیت (ع) قم در رشته بازی و سرگرمی، اثر مهدی مولایی آرانی در رشته تولیدات آموزشی پژوهشی و مجموعه بیرق‌های جنت متعلق به مجموعه ماهد قم در رشته تولیدات فضای محیطی شایسته تقدیر شدند و پلتفرم مدرسه عالی هیأت جامعه ایمانی مشعر قم در رشته نرم افزار‌ها و سکو‌های رسانه‌ای حائز رتبه برگزیده شد.

در بخش نهاد هیأت، حسینیه انقلاب اسلامی دختران قم در دو رشته «هیأت و امداد اجتماعی» و «هیأت، هنر و رسانه» موفق به کسب رتبه برگزیده شد. در همین بخش هیأت بیت النبی (ص) قم در رشته هیأت و نوجوان، حسینیه انقلاب اسلامی دختران قم در رشته هیأت و شادی و هیأت بیت النبی (ص) قم در رشته هیأت، معنویت و اخلاق حائز رتبه شایسته تقدیر شده‌اند.

در بخش ارکان هیأت، حجت‌الاسلام رضا کریمی به عنوان مدیر برگزیده هیأت انتخاب شد. مریم رستگار و زهرا رحمانی اطهر در رشته بانوان سخنران به ترتیب رتبه‌های برگزیده و شایسته تقدیر را از آن خود کردند. رضا خورشیدی‌فر در رشته قالب‌های کلاسیک و نو محور شاعر، رضا یزدانی در رشته نوحه‌سرایی و سرود محور شاعر و حجت‌الاسلام شهاب امانت‌چی در رشته منبر برای مخاطب نوجوان شایسته تقدیر شدند.

دومین مهرواره هوای نو به همت سازمان هیأت و تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.

ارسال نظر