کد خبر: ۱۰۸۵۳
معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی کشور تاکید کرد:

اتحاد و همبستگی بین مردم و سازمان تبلیغات اسلامی

حجت‌الاسلام عزت زمانی با اشاره به اهمیت اتحاد و همبستگی بین مردم و سازمان تبلیغات اسلامی تاکید کرد: این اتحاد منجر به تقویت دین و خنثی سازی نقشه‌های دشمن می شود.
۲۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۸

به گزارش پایگاه خبری نهضت، حجت‌الاسلام رضا عزت زمانی در نشست با مدیران شهرستان‌ها و کارشناسان فرهنگی نهضت اسلامی گلستان اظهار کرد: مأموریت اصلی سازمان تبلیغات اسلامی تبلیغ اسلام ناب محمدی بوده که سعی شده با ساخت عکس‌ها و ظرفیت‌هایی است که با کمک سرمایه‌های مردمی تامین می‌شود عمل صالح را در کشور ترویج دهیم.

معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی کشور ادامه داد: گستره فعالیت سازمان تبلیغات از تولید محتوا در حوزه های تبلیغ نوین، حوزه هنر، حوزه رسانه تا فعالیت‌های اصلی سازمان از جمله برگزاری برنامه‌ها و مناسبت‌های موجود در سال، فعالیت در مساجد، حوزه‌های کنشگری بانوان و نوجوانان را در بر می‌گیرد.

وی با اشاره به اهمیت اتحاد و همبستگی بین مردم و سازمان تبلیغات اسلامی گفت: هر چه این اتحاد قوی‌تر باشد منجر به تقویت دین شده و راحتر می‌توانیم دسیسه‌ها و نقشه‌های دشمن را خنثی کنیم.

حجت‌الاسلام عزت زمانی از فعالیت‌های ماه محرم و صفر به عنوان مهمترین فعالیت این سازمان دانست وافزود: ایجاد یک جریان محتوایی در حوزه تبلیغ و تبیین، برنامه‌های اجتماعی برای نشر معارف دین و قیام سیدالشهدا(ع)، پوشش رسانه‌ای خدمات هیئت‌ها به مردم از جمله اولویت‌ها و فعالیت‌های تبلیغات اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه ملت امام حسین(ع) هر خانه‌اش باید حسینی باشد، خاطرنشان کرد: در دهه دوم محرم برنامه‌هایی همچون حماسه هیئت، روضه‌های خانگی، مهمانی هوای نو در راستای شعائر حسینی در جامعه طنین انداز می‌شود.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار