کد خبر: ۱۰۸۸۶
در دومین تجربه همکاری موسسه تبیان و فرهنگسرای خانواده

نمایشگاه «سفر به 61 هجری» در فرهنگسرای خانواده برگزار می شود

نمایشگاه نقاشی‌های دیجیتال تبیان با عنوان «سفر به ۶۱ هجری» روز چهارشنبه ۲۵ مرداد ماه ساعت ۱۱ صبح در فرهنگسرای خانواده (نگارخانه شفق) افتتاح می‌شود.
۲۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۸

نمایشگاه «سفر به 61 هجری» در فرهنگسرای خانواده برگزار می شودبه گزارش روابط‌عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، این نمایشگاه مشتمل بر ۱۶ اثر گرافیکی از آنچه در عاشورای سال ۶۱ گذشت است که روایتی تصویری و بی پرده از شهدای قیام عاشورا در قالب نقاشی‌های دیجیتال به مخاطبان منتقل می‌کند.

موسسه فرهنگی هنری تبیان نور به مناسبت فرارسیدن ماه محرم و آغاز عزاداری حضرت امام حسین (ع) در دهه اول محرم اقدام به طراحی و انتشار پوستر‌هایی با عنوان بومرنگ با موضوع شهدای عاشورا کرده بود، از این رو به جهت تعظیم هنری شعائر حسینی و بهره مندی بهتر مخاطبان از این آثار، این نمایشگاه را برگزار کرده.

گفتنی است نمایشگاه «سفر به ۶۱ هجری» دومین همکاری مشترک موسسه فرهنگی هنری تبیان نور و فرهنگسرای خانواده است. علاقه‌مندان برای بازدید از آثار نمایشگاه یاد شده می­توانند تا ۳۱ مرداد از ساعت ۹ تا ۱۹ به نگارخانه شفق به نشانی خیابان سیدجمال‌الدین اسدآبادی (یوسف‌آباد)، خیابان بیست ویکم، بوستان شفق، فرهنگسرای خانواده مراجعه کنند.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار