کد خبر: ۱۰۹۵۱
مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان:

مادران شهدا صحنه‌های بی‌بدیل را در پهنه ایران خلق کردند

مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان ضمن تسلیت رحلت مادر سردار هور شهید علی هاشمی گفت: مادران و همسران شهدا صحنه‌های بی‌بدیل را در پهنه ایران اسلامی خلق کردند.
۲۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۹

حجت الاسلام مهدی اخوان صباغ در پیامی رحلت مادر سردار هور شهید علی هاشمی را تسلیت گفت.

در این پیام تاکید شده است: تاریخ این سرزمین گواه انسان‌های آزاده‌ای است که با درک مفهوم فلسفه عاشورایی همواره در مقابل ظلم، استبداد و طواغیت یغماگر، قامت خم ننموده و آتش به اختیار پرچم مقاومت و هیهات منا الذله را برافراشته و با توکل، ایمان و تعالیم اهل بیت (ع) ایستادگی راسخ نموده‌اند.

در این پیام بیان شده است: در این میان، کم نبودند مادران و همسران مکرم شهدایی که با تاسی و الگو گرفتن از بانوی ایثار و استقامت، حضرت زینب کبری (س) و حضرت ام البنین با صبوری و عزت نفس خود صحنه‌های بی‌بدیل را در پهنه ایران اسلامی خلق نمودند.

در این پیام آمده است: درود و رحمت خداوند بر حاجیه خانم زکیه اهوازیان که با تعلیم و ترغیب چنین حماسه‌سازانی اینگونه ایران اسلامی را تا ظهور حضرت ولی عصر (عج) بیمه نمودند.

در این پیام گفته شده است: اینجانب ضمن عرض تسلیت به خانواده معزز شهید گرانقدر هاشمی از درگاه خداوند متعال علو درجات را برای این مرحومه در کنار فرزند شهیدش خواهان بوده و به بازماندگان گرامی این مادر دل‌سوخته، صبر جزیل را خواستارم.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار