کد خبر: ۱۰۹۸۹
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان:

جهاد دانشگاهی پایه‌گذار اتفاقات عظیم در انقلاب اسلامی بوده است

حجت‌الاسلام گرزین گفت: مجموعه جهاد دانشگاهی با انجام فعالیت‌های متنوع پایه‌گذار اتفاقات عظیم در طول تاریخ انقلاب اسلامی بوده است.
۰۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۸

به گزارش پایگاه خبری نهضت، حجت‌الاسلام عباسعلی گرزین در بازدید از خبرگزاری‌های جهاد دانشگاهی ضمن تبریک هفته خبرنگار بیان کرد: مجموعه جهاد دانشگاهی با انجام فعالیت‌های متنوع پایه‌گذار اتفاقات عظیم در طول تاریخ انقلاب اسلامی بوده که پرشتاب تر از گذشته به سمت جلو حرکت کرده لذا همین امر باعث فراهم شدن زیرساخت‌های متفاوت و خدمت‌رسانی بیشتر به مردم شده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان به منویات مقام معظم رهبری که می‌فرماید «ما شیب تند را پشت سرگذاشته و به قله نزدیک بوده، لذا الان زمان خستگی نبوه و وقت تلاش مضاعف است» اشاره کرد و گفت: این جملات در عین امیدوار کننده بودن با خود مسئولیتی را به‌همراه داشته که ویژگی‌های آن تنها در جهاددانشگاهی قابل مشاهده بوده، لذا این مجموعه با استفاده از ظرفیت‌های خود در حوزه دانشگاه و اساتید توانسته زیرساخت‌های لازم برای پرچم داری تحقق وعده مقام معظم رهبری را فراهم کند.

وی ادامه داد: مجموعه جهاد دانشگاهی با داشتن ظرفیت های عظیم آموزشی، پژوهشی و فرهنگی و همچنین داشتن رسانه‌های قوی قرآنی توانسته در تحقق گام دوم انقلاب و منویات مقام معظم رهبری گام مؤثری بردارد و این مستلزم ارتباط بیشتر و بهتر با دیگر رسانه‌ها است که همه به عنوان ید واحده در کنارهم قرار بگیرد و جهاد دانشگاهی این ظرفیت را تاکنون به اثبات رسانده است.

حجت‌الاسلام گرزین ضمن تأکید بر تمرکز دشمن بر روی نوجوانان به عنوان جامعه هدف، اظهار کرد: نوجوانان طلایه داران آینده بوده لذا با احداث بنیاد ملی جوانان در کشور و تأسیس قرارگاه های نوآوین برای پسران و دختران حاج قاسم برای دختران و برگزاری اردوهای تابستانه با محوریت فعالیت‌های رسانه‌ای‌ و تعمیق هویت ایرانی اسلامی امیدواریم جوانان با آمادگی وارد فضای مدرسه شده تا بتوانند فضای کنشگری را در جامعه به‌وجود بیاورند.

وی به آسیب‌های دشمن به کانون خانواده پرداخت و افزود: این امر موجب احداث مرکز تعالی خانواده در سه شهرستان علی آباد، فاضل آباد، آزادشهر با محوریت خانواده، زوجین، والدین، با نگاه ایرانی اسلامی شده است.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار