دسترسی سریع
کد خبر: ۱۱۰۲۴
۰۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۵

پیاده‌روی جاماندگان اربعین با شعار الی اصحاب الحسین (ع) برگزار می‌شود

مسؤول اطلاع‌رسانی ستاد مردمی الی اصحاب الحسین (ع) گفت: زمان پیاده‌روی مردمی از مبداء‌های چهارراه نورباران، میدان فیض و میدان آزادی به سمت گلستان شهدای اصفهان از طلوع آفتاب تا اذان ظهر است.

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی ، مهدی شعربافی، مسؤول اطلاع‌رسانی ستاد مردمی الی اصحاب الحسین(ع) اصفهان اظهار داشت: همایش بزرگ پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی با عنوان الی اصحاب الحسین علیه‌السلام در روز اربعین در شهر شهیدپرور اصفهان برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: در این رویداد بزرگ محبین حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام در روز اربعین به صورت خانوادگی و با پای پیاده از درب منازل، مساجد و حسینیه‌ها به سمت گلستان شهدا حرکت خواهند کرد مسیرهای منتهی به گلستان شهدا از مبدا چهارراه نورباران، میدان فیض و میدان آزادی محل برپایی مواکب برای پذیرایی از زائران عزیز درنظر گرفته شده است.

شعربافی افزود: زمان پیاده‌روی مردمی از مبداء‌های سه‌گانه به سمت گلستان شهدا از طلوع آفتاب تا اذان ظهر است.

مسؤول اطلاع‌رسانی ستاد مردمی الی اصحاب الحسین(ع) گفت: مشتاقان خدمت به جاماندگان اربعین حسینی، برای برپایی موکب‌های پذیرایی و فرهنگی در طول مسیر می‌توانند به درگاه اینترنتی www.jamandehisf.ir مراجعه و درخواست خود را ثبت نمایند. 

وی خاطر نشان کرد: همچنین در روز اربعین در گلستان شهدا از طلوع آفتاب تا غروب آفتاب، هر یک ساعت ویژه‌برنامه سخنرانی به همراه قرائت زیارت اربعین و مداحی در نظر گرفته شده است.

شعربافی ایجاد زیرساخت‌های لازم و تسهیل‌گری برای حضور مردم و برپایی مواکب در طول مسیرهای منتهی به گلستان شهدا را از مهم‌ترین اقدامات ستاد مردمی الی اصحاب الحسین علیه‌السلام اعلام کرد.

پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی با شعار الی اصحاب الحسین (ع) در اصفهان برگزار می‌شود

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار