کد خبر: ۱۱۰۵۹
دبیر کمیته‌ی فرهنگی و آموزش اربعین استان زنجان؛

ساماندهی مبلغین در موکب‌های اربعین حسینی

بهزاد طارمی معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان از از اهم برنامه‌های اربعین حسینی ۱۴۰۲ برای موکب‌های استان خبر داد.
۰۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۶

به گزارش پایگاه خبری نهضت،  معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان گفت: اداره کل تبلیغات اسلامی استان به عنوان مسئول کمیته فرهنگی و آموزش اربعین حسینی استان ضمن برگزاری جلسات هماهنگی این کمیته، برنامه‌های اعزام مبلغ را در برنامه خود قرار داده است.

آقای طارمی به مهمترین برنامه‌های اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: برگزاری رویداد نسل سلیمانی ویژه کودکان ونوجوانان که توسط بنیاد ملی نوجوان برگزار می‌شود، اجرای برنامه محله اربعینی در محلات شهری و روستایی استان، برگزاری مراسم چاووش خانی بدرقه زائرین اربعین حسینی، اجرای طرح مبدا تا مبدا؛ همراهی مبلغین با کاروان‌های اربعین از مساجد و هیئات و … به تعداد ۲۰ نفر و برگشت به همراه کاروان، استقرار مبلغین خواهر و برادر در موکب‌های مستقر استان در مرز‌های کشور و در کشور عراق و برگزاری رویداد عظیم جاماندگان حسینی در زنجان و شهرستان‌ها استان می‌باشد.

دبیر کمیته‌ی فرهنگی و آموزش اربعین استان افزود: جلسات توجیهی برای مسوولان مواکب و کاروان‌ها به مناسبت حضور در راهپیمایی اربعین برگزار شده است.

وی خاظر نشان کرد: بسته اقلام فرهنگی جهت توزیع برای کودکان و نوجوانان به مبلغین مستقر در موکب‌های استان توسط اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهیه و اهدا گردیده است.

وی با اشاره به محور‌های تبلیغی این اعزام اظهار داشت: گفتگو با دانشجویان بین المللی، تقویت میز مقاومت و حضور در موکب‌های حشد الشعبی، مباحث خانواده، تمدن نوین اسلامی و مباحث مربوط به گام دوم انقلاب از محور‌های تبلیغی این مبلغان خواهد بود.

ارسال نظر