دسترسی سریع
کد خبر: ۱۱۰۶۸
۰۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۰

توانمندسازی مدیران و کادر تمامی مدارس قم با همکاری تبلیغات اسلامی

دوره آموزشی و توانمندسازی مهر مطهر ویژه مدیران و کادر تمامی مدارس استان قم با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی این استان در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، این کارگاه‌های آموزشی به صورت دوره‌ای برای مدیران، معاونان پرورشی، معاونان آموزشی، مربیان پرورشی، طلاب طرح امین، سرباز طلبه‌ها و آموزگاران مقطع ابتدایی مدارس پیش بینی شده است که در شهریورماه برگزار می‌شود.

نخستین دوره آموزشی و توانمندسازی مهر مطهر به مدت ۵ روز با حضور ۱۴۰۰ مدیر مدرسه در ۵ سالن اجتماعات شهر قم برگزار شد.

حجت‌الاسلام محمد امینیان معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان قم تغییر رویکرد‌های تربیتی دانش‌آموزان را با توجه به اقتضائات فکری و رفتاری دهه هشتادی‌ها و دهه نودی‌ها ضروری دانست و گفت: پس از شناخت و بررسی این ضرورت، جلساتی با حضور روسای نواحی، ادارات و مدیرکل آموزش و پرورش و دستگاه‌های تسهیل‌کننده و مکمل تربیت همچون سازمان تبلیغات اسلامی برگزار کرده و به این نتیجه رسیدیم که دوره‌های توانمندسازی برای تمامی ارکان تربیت اعم از مدیران، معاونان، مشاوران، دبیران و آموزگاران در زیست بوم جدید دانش آموزان برگزار شود.

وی افزود: در دوره آموزشی مهر مطهر، حوادث و اتفاق‌ها و مسائل دانش آموزان در سال تحصیلی گذشته و موضوعات روز همچون حجاب و عفاف، زیست بوم جدید، بازی‌های دانش‌آموزی، رسانه و... پایش و رصد شده و تحلیل‌هایی برای شرکت کنندگان ارائه می‌شود تا سال تحصیلی جدید سالی متفاوت برای کادر و دانش آموزان مدارس باشد.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار