دسترسی سریع
کد خبر: ۱۱۱۴۳
۱۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۶
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان:

اجرای ۱۹۰۶ عنوان برنامه «محله اربعینی» در اصفهان

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: یک هزار و ۹۰۶ محله در استان اصفهان در روز اربعین طرح «محله اربعینی» را اجرا می‌کنند.

اجرای ۱۹۰۶ عنوان برنامه «محله اربعینی» در اصفهان

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی حجت‌الاسلام مهدی فوقی مدیر کل تبلیغات اسلامی اصفهان از برگزاری مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین در شهرستان‌های استان اصفهان خبر داد و اظهار داشت: همبستگی، وحدت و مهربانی و خدمت به زوار امام حسین (ع) در کربلا را با مودت و محبت به جاماندگان اربعین در جای جای استان شبیه سازی می‌کنیم.

راه‌اندازی ۶۴ موکب در ورودی و خروجی شهرهای استان

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۶۴ موکب در ورودی و خروجی شهرهای استان اصفهان در حال ارائه خدمات به زائرانی عبوری از استان اصفهان هستند، ابراز داشت: این خدمت رسانی تا پایان راهپیمایی عظیم اربعین ادامه خواهد داشت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان در ادامه با اشاره به برپایی موکب‌های شهری در استان اصفهان برای میزبانی از راهپیمایان جاماندگان اربعین نیز تصریح کرد: در استان اصفهان برای این امر ۴۵۲ موکب راه‌اندازی شده است.

اجرای ۲۶ ویژه برنامه جاماندگان اربعین در اصفهان

وی با اشاره به برگزاری ۲۶ ویژه برنامه راهپیمایی اربعین در مراکز شهرستان‌های استان اصفهان ابراز داشت: باید توجه داشت که در دیگر شهرها نیز این راهپیمایی در حد توان شهروندان برگزار می‌شود.

حجت الاسلام فوقی با بیان اینکه در سال جاری ۹۵ مبلغ از استان اصفهان برای تبلیغ به کشور عراق اعزام شده‌اند، ادامه داد: همچنین ۴۲ مبلغ نیز از اصفهان به شهرهای مرزی با کشور عراق اعزام شده‌اند.

اعزام ۸۵ مبلغ به موکب‌های شهری در استان اصفهان

وی تصریح کرد: برای موکب‌های شهری در استان اصفهان در مراسم فردا ۸۵ مبلغ برای ارائه خدمات مورد نیاز زائران در مواکب حضور خواهند داشت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان با اشاره به اجرای طرح «محله اربعینی» در استان اصفهان نیز گفت: یک هزار و ۹۰۶ محله در استان اصفهان در روز اربعین این طرح را اجرا می‌کنند.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار