کد خبر: ۱۱۱۵۱
مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان منتشر کرد؛

پیام تشکر از مردم خوزستان در میزبانی از زائران اربعین

مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان در با انتشار پیامی از مردم خوزستان در میزبانی از زائران اربعین تشکر کرد.
۱۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۰

مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان در با انتشار پیامی از مردم خوزستان در میزبانی از زائران اربعین  تشکر کرد. متن پیام بدین شرح است:

 

«و من یعظم شعائر الله فانها من تقوی القلوب»

جریان عظیم اربعین و زیارت میلیون ها نفر به صورت همزمان از اقصی نقاط جهان موضوعی نیست که بتوان به عنوان یک امر عادی از آن یاد کرد، چراکه همراهی با این موج خروشان نه تنها موجب صیانت باطنی برای زائران و محبان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام می شود بلکه در عرصه جهانی هم موجبات صیانت از مکتب روح بخش پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله را فراهم می کند.

افتخار خدمت به زائران در خوزستان که پایتخت موکبهاست نیز عرصه ای جدید برای مهمان نوازی مرمان خونگرم دیار شهید علی هاشمی بوجود آورد. پایانه های شلمچه و چذابه و تمامی شهرها و روستاهای کوچک و بزرگ با عشقی وصف ناشدنی پذیرای زائران اربعین ایرانی،پاکستانی،افغانستانی و دیگر ملیت ها بودند.

حقیقتا زبان از شکر این خروش الهی و حرکت عظیم اسلامی که تعظیم شعائر دینی را به همراه دارد عاجز است.

اینجانب صمیمانه از مردم خوزستانکه با جان و دل پذیرای خیل عظیم زوار حسینی علیه السلام بودند تشکر میکنم.

 همچنین از زائرین گرامی که رنج پیاده روی را به جان خریدند و تمامی نیروهای خدمتگزار اعم از دولت محترم، هیئات مذهبی، موکب داران، اصحاب رسانه و صدا و سیما، نیروهای نظامی و انتظامی، امنیتی و درمانی، کارمندان ادارات و نهادهای مختلف کشور که در این مسیر مخلصانه خدمت کردند تشکر وافر دارم و امیدوارم که خداوند به برکت اینگونه حرکات الهی عنایت و لطف خود را شامل حال مردمان شهیدپرور خوزستان نماید.

 

مهدی اخوان صباغ

مدیر کل تبلیغات اسلامی خوزستان

 

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار