دسترسی سریع
کد خبر: ۱۱۱۷۴
۱۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۸

آغاز اکران نمایشگاه «ده» در گالری مجازی نگارستان

نمایشگاه داستانک‌های عاشورایی «ده» در گالری مجازی نگارستان به نمایش درآمد.

آغاز اکران نمایشگاه «ده» در گالری مجازی نگارستانبه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، مجموعه نمایشگاهی داستانک‌های عاشورایی ده با همکاری مجموعه بانوی فرهنگ و روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی در گالری مجازی نگارستان به نمایش درآمد.

این مجموعه که گزیده‌ای از داستانک‌های عاشورایی چاپ شده در کتاب «ده» است، به همت علی اخترشناس و فاطمه داستان‌پور در قالب سبک تلفیقی داستان و نقاشی‌های لاین‌آرت طراحی شده و فضای سه بعدی گالری مجازی با محیط تعاملی و 360 درجه‌ در دسترس مخاطبان قرار گرفته‌است.

داستانک‌های این نمایشگاه مجازی منتخبی از سوگواره عاشورایی «ده» است که از دو سال پیش توسط مجموعه «بانوی فرهنگ» در حوزه هنری برگزار و در قالب دو جلد کتاب «ده» در ایام محرم به چاپ رسید.

گفتنی است گالری نگارستان بستر مجازی برای ارائه گالری‌ها و نمایشگاه‌ها در محیط وب است که پذیرای مجموعه‌های مختلف نمایشگاهی از هنرمندان برجسته تجسمی است. این مجموعه در ایام همه‌گیری کرونا شکل گرفت و در سال‌های اخیر مورد استقبال هنرمندان و مخاطبان از سراسر کشور قرار گرفته‌است.

مجموعه نمایشگاهی «ده» در حال حاضر در گالری مجازی نگارستان به نشانی (https://s1.negarestan.hozehonari.ir/tehran/sazmantabliqat/dah/)  در دسترس مخاطبان قرار دارد.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار