کد خبر: ۱۱۱۷۶
مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان:

جهاد تبیین علاج ناامیدی ها در جامعه است

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه علاج دلسردی ها، ناامیدی ها و سرخوردگی ها در جامعه جهاد تبیین است، گفت: شبکه تبلیغ با سلاح جهاد تبیین در مسیر امیدافرینی در جامعه حرکت کند.
۲۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۹

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان، حجت‌الاسلام سعید مهدوی ظهر یکشنبه در نشست بررسی نقش روحانیون و مبلغین در جهاد تبیین، اظهار کرد: مبلغین در شرایط سخت جنگ نرم و رسانه ای دشمن مسئولیت سنگینی دارند و باید در این بخش تمام تلاششان را بکار گیرند.
وی با اشاره به ویژگی ها و مسئولیت های شبکه تبلیغ در عرصه های مختلف، افزود: ماهیت نطام تبلیغ در رسالتمندی آن است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه پیام های الهی باید از دریچه شبکه تبلیغ به جامعه منتقل شود، گفت: نقش مبلغین و شبکه تبلیغ در جهاد تبیین محوری و اثرگذار است.
حجت الاسلام مهدوی به تشریح ابعاد گسترده رسالتمندی حضرت زینب (س) پرداخت، اضافه کرد: روحانیون باید رسالت زینبی شان را به نحو احسن در جامعه پیاده سازی کنند.
وی با بیان اینکه مبلغین گیلانی روایتگر زینبی زمانه باشند، افزود: اضطرار، مشکلات و چالش ها باید اسبابی برای پرورش روح و روان و تقویت ایمان شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه جهاد تبیین لازمه تحقق رسالتمندی تبلیغ زینبی زمانه است، گفت: دشمن دنبال ترویج و گسترش ناامیدی در جامعه است و در این خصوص باید هوشیارانه عمل کرد.
مهدوی با اشاره به تلاش های دشمن در ناامیدکردن و تضعیف روحیه ایمان جامعه، اضافه کرد: شبکه تبلیغ در مسیر امیدافرینی و تقویت ایمان در جامعه قدم بگذارد.
وی، اجتماع اربعین حسینی را یک رویداد انسانی جهانی برشمرد و افزود: اجتماع بزرگ اربعین یکی از نشانه های ظهور امام زمان(عج) است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان، جهاد تبیین را لازمه دیگر سرعت بخشی ظهور عصر دانست و بیان کرد: جهاد تبیین نقطه مقابل فریب رسانه ای دشمن است .
مهدوی با بیان اینکه علاج دلسردی ها، ناامیدی ها و سرخوردگی ها در جامعه جهاد تبیین است، گفت: شبکه تبلیغ با سلاح جهاد تبیین در مسیر امیدافرینی در جامعه حرکت کند.
وی با اشاره به حضور ۲۲ میلیونی افراد در اجتماع بزرگ اربعین حسینی در کربلا، افزود:اجتماع اربعین یک جهاد تبیین اثرگذار است. 

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اغواگری های دشمن در راستای زیبا جلوه دادن دروغ و شبهات، بیان کرد: اغواگری نقطه مقابل جهاد تبیین بوده و نمونه ای از روایت غلط و شبهه انگیز واقعیت های جامعه است.
مهدوی با اشاره به نقشه های دشمن علیه نطام اسلامی و کمرنگ جلوه دادن حضور مردم در مراسم ویژه محرم و صفر، اضافه کرد: حضور میلیونی دشمن در اجتماع بزرگ اربعین توطئه دشمن را شکست داد.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار