کد خبر: ۱۱۱۸۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان:

هیئات و مبلغان اصفهان دهه آخر ماه صفر به مشهد اعزام می‌شوند

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: هیئات و مبلغان اصفهان به منظور برگزاری مراسم عزاداری ویژه در دهه آخر ماه صفر به مشهد اعزام می‌شوند.
۲۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۱

هیئات و مبلغان اصفهان دهه آخر ماه صفر به مشهد اعزام می‌شوند

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی حجت الاسلام و المسلمین مهدی فوقی مدیر کل تبلیغات اسلامی اصفهان با اشاره به عملکرد مردم استان اصفهان در راهپیمایی اربعین امسال اظهار داشت: حضور مردم استان اصفهان در راهپیمایی اربعین و همچنین در همایش جاماندگان اربعین در سال جاری زبانزد بود.

وی افزود: برپایی مواکب حسینی در مسیر تردد زائران کربلا، در مرزهای کشور، در کشور عراق و همچنین شهرها و روستاهای استان اصفهان نسبت به سال گذشته افزایش بیش از دو برابری داشت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان در ادامه با بیان اینکه برای دهه اخر صفر نیز ویژه برنامه‌هایی برای رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن (ع) و شهادت امام رضا (ع) در دستور کار داریم، ابراز داشت: برپایی هیئات مذهبی، راه اندازی موکب‌های پذیرایی و اعزام مبلغان دینی به نقاط مختلف استان اصفهان از برنامه‌های در دستور کار است.

وی با اشاره به اینکه اعزام خودجوش مبلغان دینی و هیئات مذهبی را به مشهد مقدس نیز در دستور کار داریم، گفت: سال گذشته صحن قدس رضوی ویژه هیئات مذهبی اصفهان بود و امسال نیز در دستور کار داریم تا این صحن مقدس در اختیار هیئات مذهبی اصفهان قرار گیرد.

حجت الاسلام و المسلمین فوقی تصریح کرد: از همه شهروندان دعوت می‌شود در مراسم‌های دهه آخر ماه صفر مشارکت داشته باشند تا شاهد افزایش نشاط معنوی در جامعه باشیم.

ارسال نظر