کد خبر: ۱۱۱۹۱

حرکت دسته‌جات عزاداری بوشهر در ۲۸ و ۳۰ صفر

رئیس شورای هیئات مذهبی شهرستان بوشهر از برگزاری مراسم عزاداری رحلت پیامبر اکرم (صلی‌الله علیه و آله و سلم)، امام حسن مجتبی (علیه‌السلام) و امام رضا (علیه‌السلام) در شهر بوشهر خبر داد.
۲۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۶

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، سیدناصر فاطمی ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ ضمن تسلیت دهه آخر صفر اظهار داشت: عزاداری ارتحال پیامبر اسلام (صلی‌الله علیه و آله و سلم) و شهادت امام  حسن مجتبی (علیه‌السلام)، ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۲  از مسجد توحید تا مصلای جمعه بوشهر برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هیئات مذهبی شهرستان بوشهر تصریح کرد: این مراسم با حضور مردم ولایتمدار بوشهر و مشارکت هیئت‌های مذهبی همراه با دستجات عزاداری، زنجیرزنی، قرائت زیارت حضرت رسول اکرم (ص) و اقامه نماز جماعت ظهر و عصر به امامت آیت‌الله صفایی بوشهری، نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر برگزار خواهد شد.

فاطمی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: مراسم شهادت امام رضا (علیه‌السلام) همراه با دستجات عزاداری، زنجیرزنی و سینه‌زنی و همراه با قرائت زیارت امام رضا (علیه‌السلام) ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه روز شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۲ از میدان المپیک، مسجد امام رضا (علیه‌السلام) تا مصلای جمعه بوشهر برگزار شده و با اقامه نماز جماعت ظهر و عصر به امامت آیت‌الله صفایی بوشهری، نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر به اتمام خواهد رسید.

وی همچنین از فراهم بودن سرویس ایاب و ذهاب از ساعت ۱۰ صبح  در تمام نقاط شهر بوشهر، به صورت رایگان از ایستگاه‌های اتوبوس شهری، به عزاداران تا محل برگزاری مراسم و همچنین از مصلای جمعه بوشهر جهت برگشت عزاداران در پایان برگزاری مراسم خبر داد.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار