دسترسی سریع
کد خبر: ۱۱۲۴۱
۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۱
مسئول بنیاد ملی نوجوان و مجموعه دختران حاج قاسم گلستان:

کسب رتبه برتر ستاد نهضت پیشرفت بانوان گلستان در جشنواره گوهر شاد

سمیه امیری گفت: ستاد نهضت پیشرفت بانوان استان گلستان در جشنواره گوهر شاد با ارسال ۱۸۵۰ اثر استان برتر کشور شد.

به گزارش پایگاه خبری نهضت، سمیه امیری در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: عزت و عظمت و جایگاه ارزشمند زنان در اندیشه والای اسلامی عطیه ی گران بهای پیامبر(ص) است که زن را مایه آرامش و انس و الفت و از بزرگ ترین نعمت های الهی دانسته بهشت را زیر پای مادران معرفی کرد.

وی، حضرت فاطمه را الگوی زنان دانست و افزود: زنان در تمامی اعصار با الگوگیری از حضرت فاطمه(س) و با حفظ متانت، وقار و عفاف رسالت گران سنگ خود در رشد و هدایت بشری و صعود به قله های کمال را ایفا کنند.

مسئول بنیاد ملی نوجوان و مجموعه دختران حاج قاسم گلستان بیان کرد: در فضای جنگ نرم مساله حجاب به یک بحران اجتماعی و بهانه ای برای ناامنی تبدیل شده که ضرورت دارد در این حوزه با تکیه بر معارف دین مبین اسلام اقداماتی صورت گیرد، به همین منظور جشنواره ملی گوهرشاد در قالب یک جشنواره ملی ارائه شد که شامل چند رویداد پیرامونی اعم از جذب ایده های خلاقانه، رقابت تخصصی در حوزه هنری، پویش فراگیر رسانه ای، مجازی، مسابقه مردمی در حوزه فرهنگی و هنری، حرف آورد و .... بوده است.

وی ادامه داد: زمینه سازی حضور جدی مردم به ویژه بانوان و دختران در میدان افاده جهت ایجاد یک جریان همگانی و پرسرعت برای اصلاح جامعه از جمله اهداف برگزاری جشنواره می باشد .

امیری خاطرنشان کرد: ستاد نهضت پیشرفت بانوان استان گلستان در جشنواره گوهر شاد با ارسال ۱۸۵۰ اثر در قالب های مختلف، استان برتر کشور شد که از این تعداد، ۱۲۰۰ مورد در بخش حرف آورد است. 

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار