دسترسی سریع
کد خبر: ۱۱۲۵۶
۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۰

پیش‌فروش چهارمین شمارۀ ماهنامۀ سوره آغاز شد

چهارمین شماره از مجله «سوره» به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی با موضوع بررسی هنر گرافیک انقلاب اسلامی منتشر شد.

پیش‌فروش چهارمین شمارۀ ماهنامۀ سوره آغاز شدبه گزارش روابط‌ عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، مجله سوره به مدیر مسئولی محمدمهدی دادمان و سردبیری سیدعلی سیدان، به تازگی منتشر و پیش‌فروش شماره چهارم از هم‌اکنون آغاز شده است که به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت. این شماره طی هفته آینده روی پیشخوان مطبوعات خواهد رفت.

تیتر اصلی جلد شماره چهارم، «قوی‌تر شدیم» است که گفت‌وگویی با مسعود نجابتی، هنرمند طراح خط و گرافیک انقلاب اسلامی را دربرمی‌گیرد و در آن به قدرتمند شدن نیرو‌های هنری انقلاب اسلامی، پس از آزمون‌های سیاسی متعدد پرداخته می‌شود. 

«گرافیک انقلاب اسلامی، چگونه قوی شد؟» سرمقاله شماره چهارم سوره به قلم سید علی سیدان است که درآمدی بر شناخت الگوی عمل نیرو‌های انقلاب در میدان گرافیک را شامل می‌شود.

از دیگر مطالبی که در شماره جدید ماهنامۀ «سوره» منتشر شده است، می‌توان به نگاهی به زندگی و آثار مرحوم استاد حبیب‌الله صادقی، جستاری روایی از قدرتمند شدن نیرو‌های مستضعفین در بوشهر، جستار گزارشی از بحران آب در بوشهر، یادداشتی تحلیلی دربارۀ «قرآن‌سوزی»‌های اخیر در سوئد و دانمارک، گزارشی از معرکه آراء درباره پدیده «مداحی استودیویی»، یادداشتی درباره اتفاقی که برنامه تلویزیونی «هماهنگ» در رسانه ملی رقم زد، بازخوانی شکل‌گیری جریان اقلیت «مداحی سیاه» در یزد و گزارشی از رویداد «همچنان جاری» در موزه هنر‌های معاصر تهران اشاره کرد.

«سوره» در شماره پیشین خود نیز پرونده "مداحی سیاسی" را باز کرده بود و در آن، به بررسی این فرم از مداحی پرداخته بود. 

علاقه‌مندان برای پیش‌خرید این شماره از ماهنامه سوره می‌توانند به صفحات مجازی سوره در پیام‌رسان‌ها به آدرس sourehmagazine@ مراجعه کنند.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار