دسترسی سریع
کد خبر: ۱۱۲۹۵
۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۳
در نشست شورای هیئات اهواز مطرح شد؛

اولویت شورای هیئات مذهبی تربیت کادر شود

جلسه شورای هیئات مذهبی هیئات شهرستان اهواز با محوریت برنامه ریزی وهماهنگی فعالیت‌های آینده شورای هیئات با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اهواز برگزار گردید.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اهوازضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی شورای هیئات اهواز در دو ماه محرم و صفر سال ۱۴۴۵ گفت:مسئولین شورای هیئات دراین دو ماه به صورت شبانه روزی تمرکز خودرا جهت بهتر برگزار شدن برنامه‌های هیئات در مناطق اهواز بخصوص مناطق حاشیه گذاشتند و ما امسال شاهد نظم و پیشرفت خوبی را که حاصل تلاش شورا است دیدیم.

حجت الاسلام مهران جامعی گفت:بنا داریم در این ماه با پیگیری‌هایی که از جانب شورای هیئات مذهبی شهرستان اهواز انجام شده از هیئات و مواکبی که در دو ماه محرم و صفر برنامه‌های خودرا به صورت جدی دنبال کردند بخصوص هیئات شاخص اهواز که در طول سال برنامه‌های هفتگی و مراسمات ملی و مذهبی خود را برگزار میکنند تقدیر کنیم و لوح سپاس خدمت این هیئات تقدیم کنیم.

جامعی در انتها از برگزاری برنامه‌های آموزشی جهت اقشار تاثیر گذار و فعالین در عرصه هیئت و نیرو‌های کادر هیئت خبر داد و گفت:در قسمت خواهران و برادران هیئات مذهبی اهواز قصد داریم برنامه‌های آموزشی از جمله تنظیم صوت، تصویر برداری و. در سنین مختلف برگزار کنیم که این هم خدمت دیگری از شورای به هیئات اهواز لست.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار