دسترسی سریع
کد خبر: ۱۱۳۲۴
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۱

افتتاحیه جایزه مصطفی (ص) با حضور رئیس جمهور برگزار می‌شود

استاندار اصفهان از میزبانی اصفهان در جایزه بین‌المللی مصطفی (ص) و حضور ریاست جمهوری در آیین افتتاحیه این مراسم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی  سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان، اظهار داشت: در مهرماه سال‌جاری چند رویداد معتبر در اصفهان برگزار می‌شود که مهمترین این رویداد‌ها از لحاظ ملی و بین‌المللی جایزه مصطفی (ص) است.

وی ادامه داد: با پیگیری‌هایی که مدیریت استان اصفهان در سال گذشته انجام داد، میزبانی این جایزه بین‌المللی به اصفهان واگذار شد و به دنبال این هستیم تا دبیرخانه جایزه بین‌المللی مصطفی (ص) در استان اصفهان مستقر بماند.

استاندار اصفهان یکی از اصلی‌ترین راهبرد‌های توسعه استان اصفهان را حرکت در راستای «توسعه اقتصاد دانش بنیان» دانست و بیان کرد: از این رو باید پیوند عمیقی میان استان اصفهان و حوزه‌های فناوری و تکنولوژی برقرار و مسیر اصلی سرمایه‌گذاری استان هموار شود.

وی افزود: اصفهان باید پایگاه مؤثر و مهمی برای نخبگان علمی ملی و بین‌المللی قلمداد شود، برای تحقق این مهم گام نخست در جریان جایزه مصطفی (ص) رقم خواهد خورد که اصفهان میزبان ۱۵۰ دانشمند معتبر و برتر جهان اسلام می‌شود که از سراسر دنیا به اصفهان خواهند آمد.

مرتضوی وی تصریح کرد: در تلاش هستیم افتتاحیه این آیین با حضور رییس جمهور برگزار شود و در جریان این جایزه برنامه‌های متعددی با حضور دانشمندان برتر جهان اسلام در حوزه علم و فناوری در اصفهان برگزار خواهد شد.

افتتاحیه جایزه‌ مصطفی (ص) با حضور رئیس جمهور برگزار می‌شود

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار