دسترسی سریع
کد خبر: ۱۱۳۲۶
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۵
به مناسبت سالروز آغاز امامت حضرت ولیعصر(عج)

اعزام ۲۰۰ مبلغ مهدوی به سراسر استان

کارشناس اعزام مبلغ تبلیغات اسلامی استان اردبیل از اعزام ۲۰۰ نفر مبلغ و مبلغه مهدوی به مناسبت سالروز آغاز امامت حضرت ولیعصر (عج) به سراسر استان اردبیل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام عزیز صابر در مصاحبه‌ای با تبریک سالروز امامت حضرت ولیعصر (ع) در سخنانی اظهار کرد: برنامه‌های فرهنگی و تبلیغی بمناسبت سالروز آغاز امامت حضرت ولیعصر (ع) با هدف ترویج و تبیین فرهنگ انتظار و مهدویت و نیز تشریح اهمیت ولایت مداری و تبعیت از امامت همزمان با سوم مهر ماه به مدت یک هفته در استان اردبیل اجرا می‌شود.

وی به اعزام ۲۰۰ نفر از مبلغین و مبلغات به مناسبت آغاز امامت حضرت صاحب الزمان (عج) به مساجد، مدارس و مراکز فرهنگی و آموزشی در مناطق مختلف استان اردبیل اشاره کرد و افزود: تعداد ۲۰۰ نفر از روحانیون مستقر،  امامان محلات، ائمه جماعات مساجد، مدارس و ادارات، بانوان مبلغه در مناطق مختلف استان اردبیل به تعداد ۷۰۰ نفر روز به سخنرانی و بصیرت افزایی و نیز پاسخگویی به سوالات مخاطبین می‌پردازد.
کارشناس اعزام تبلیغات اسلامی اردبیل به تقارن هفته دفاع مقدس با سالروز آغاز امامت حضرت ولیعصر (عج) اشاره کرد و افزود: در ایام گرامی داشت سالروز امامت حضرت ولیعصر (عج) و نیز هفته دفاع مقدس، عمده محور‌های جلسات سخنرانی به موضوعات جوانان و فرهنگ انتظار، تربیت دینی نسل جوان، دفاع مقدس و مهدویت، نقش ولایت مداری در پیروزی ایران اسلامی، صفات منتظران واقعی ظهور، علائم و نشانه‌های آخرالزمان و وظایف مومنین در دوران غیبت حضرت ولیعصر (عج) و اهمیت انتظار سازنده توام با تلاش برای ساختن جامعه‌ای آباد و پیشرفته و ... می‌پردازد.
حجت الاسلام صابر افزود: دبرای برگزاری هر چه‌بهتر و باشکوه‌تر برنامه‌های آغاز امامت حضرت ولیعصر (عج) از ظرفیت نهاد‌ها و دستگاه‌های فرهنگی و نیز مجموعه‌های تبلیغی و آموزشی اعزم از مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی استفاده می‌شود.
کارشناس اعزام تبلیغات اسلامی اردبیل تصریح کرد: ازجمله این برنامه‌ها که با همکاری دیگر دستگاه‌ها برنامه‌ریزی‌شده است می‌توان به مسابقه کتاب‌خوانی «مهدویت» اشاره کرد.
وی خاطرنشان کرد: برگزاری جشن‌های خیابانی، اعزام کاروان شادی خودرویی در مناطق مختلف با همکاری تشکل‌های مردمی، اجرای گروه‌های سرود و سخنرانی در سالروز آغاز امامت حضرت ولیعصر (عج) از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی‌شده است.
حجت الاسلام صابر به برنامه فرهنگی ویژه جشن و سروواده طلاب و روحانیون در اردبیل اشاره کرد و افزود: جشن ویژه آغاز امامت حضرت ولیعصر (عج) با حضور خانواده طلاب و روحانیون در امامزاده سید صدرالدین (ع) اردبیل با برنامه‌های سخنرانی، مدیحه سرایی و اجرای سرود و قرائت دسته جمعی دعای عهد برگزار می‌شود.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار