دسترسی سریع
کد خبر: ۱۱۳۵۳
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۶
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی:

میدان را برای حضور نوجوانان در عرصه جهاد تبیین و جنگ روایت‌ها باز کنیم

دومین اجلاس سراسری مدیران قرارگاه نوجوانی به همت بنیاد ملی نوجوان در شهر مشهد مقدس برگزار شد.

میدان را برای حضور نوجوانان در عرصه جهاد تبیین و جنگ روایت‌ها باز کنیمبه گزارش روابط‌ عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، دومین اجلاس سراسری مدیران قرارگاه نوجوانی به همت بنیاد ملی نوجوان در شهر مشهد مقدس برگزار شد، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در ارتباط زنده بیان کرد: عجیب نباشد که بگوییم اگر نوجوانان با هوشمندی و طراحی وارد جنگ ترکیبی شوند و مختصات این نبرد را بدانند، می‌توانند ورق این جنگ را بر گردانده و عنصر موثر جامعه باشند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی افزود: امروزه تهاجم دشمن بر روی نوجوان هاست و باید با تقویت مهارت و اندیشه به صورت تشکیلاتی و جبهه‌ای حضور موثر و کنشگرانه آن‌ها را تقویت کنیم.

وی با اشاره به ظرفیت جبهه دختران حاج قاسم و تشکل نوآوین بیان کرد: مدیران قرارگاه می‌بایست در زمینه جهاد تبیین خصوصا دستاورد‌های نظام اسلامی با زبان نوجوانان ماهر، هنرمند و رسانه ای، تلاش کنند و راه‌های روایت موثرتر و پر مخاطب‌تر را پیدا کنند.

حجت‌الاسلام قمی اظهار داشت: تلاش‌مان این باشد که حضور نوجوانان را در موضوعات جهاد تبیین و جنگ روایت‌ها فراگیرتر کنیم و برای حضور و تولیداتشان میدان را بازتر کنیم.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار