دسترسی سریع
کد خبر: ۱۱۴۰۵
۰۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۷
مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان:

وحدت شیعه و سنی از برکات مهم انقلاب اسلامی است

حجت الاسلام سعید مهدوی با بیان اینکه قرآن محور وحدت در جامعه است، گفت: وحدت شیعه و سنی از برکات مهم انقلاب اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان، حجت‌الاسلام سعید مهدوی امروز جمعه در همایش دختران حاج قاسم منادیان وحدت در رضوانشهر اظهار کرد: حاج قاسم اسوه و منادی واقعی وحدت در جهان اسلامی است.

وی با اشاره به تلاش‌های حاج قاسم در امنیت سازی در منطقه افزود: خط کشی مذهبی در مرام، منش و رفتار حاج قاسم نبود و به خاطر این منش پدرانه و مهربانانه مورد پذیرش و محبت همه قرار گرفته بود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه خدامحوری و خداباوری در مسیر وحدت شکل می‌گیرد، گفت: توجه به کلام خدا و قرآن و عمل به آن وحدت آفرین است.

حجت الاسلام مهدوی، رسیدن به مقام معیت رسول خدا را لازمه وحدت برشمرد و بیان کرد: وحدت از مسیر پیروی و اطاعات از رسول خدا می‌گذرد.

وی با تاکید بر لزوم وحدت آفرینی در جامعه افزود: وحدت مایه تعالی، آرامش و سعادتمندی جامعه می‌شود موضوعی که دشمن به جد مخالف آن است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه قرآن محور وحدت در جامعه است، گفت: دشمن دنبال حذف قرآن و عمل به آن در لایه‌های مختلف زندگی است.

حجت الاسلام مهدوی با اشاره به همدلی و هم زبانی شیعه و سنی در کشور، بیان کرد: وحدت شیعه و سنی از برکات مهم انقلاب اسلامی است.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار