دسترسی سریع
کد خبر: ۱۱۵۲۹
۱۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۳
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان:

دشمن سعی دارد با گسست اجتماعی مردم را از ولایت و اسلام دور کند

حجت الاسلام دیلمی با بیان اینکه دشمن سعی دارد با ایجاد گسست‌های اجتماعی مردم را از امامت، ولایت و اسلام دور کند، گفت: ایام محرم و گفتمان عاشورا یکی از ظرفیتی‌های بی بدیل اسلام است.

به گزارش پایگاه خبری نهضت، حجت الاسلام رضا دیلمی در نشست با فعالان فرهنگی که با محوریت تجربه نگاری در ماه محرم و صفر در سالن اجتماعات شهید سلیمانی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان برگزار شد، اظهار کرد: ایام محرم و گفتمان عاشورا یکی از ظرفیتی‌های بی بدیل اسلام است.  

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: ایجاد فشار‌های اقتصادی، لجن پراکنی، سیاه نمایی، برجسته کردن نقاط ضعف، تقدس زدایی از کانون خانواده و ایجاد اخلال در نظام محاسباتی مردم جزو رویکرد‌های اساسی دشمن است.

وی ادامه داد: نشر فضیلت‌ها و ارزش‌ها یکی از بهترین راه‌ها برای مبارزه با جنگ شناختی دشمن است که در همین راستا برنامه‌های فاخری در ایام محرم اجرایی شد.

دیلمی بیان کرد: در ایام محرم امسال بزرگترین و با شکوه‌ترین مراسم عزاداری امام حسین (ع) که ترویج گفتمان عاشورا در قامت انقلاب اسلامی بود محقق شد.

وی با بیان اینکه دشمن سعی دارد با ایجاد گسست‌های اجتماعی مردم را از امامت، ولایت و اسلام دور کند، ابراز کرد: ما فرصت‌های بی بدیل و عظیم مثل محرم و صفر داریم که با اجرای این مراسم‌ها می‌توان توطئه‌های دشمن را خنثی کرد.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: برنامه‌های فرهنگی و مذهبی نباید تنها در مناسبت‌ها اجرایی شود بلکه باید در طول سال استمرار پیدا کند و تداوم داشته باشد.
ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار